Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkban, nem nagyon ismerem, de már egy ideje nagyon bejön. Nem beszélgettem még vele, néha köszönünk egymásnak. Nagyon szeretném közelebbről megismerni, de nem a neten keresztül, szerintem annyira közhely, és személytelen ha ráírok, és az is zavarna hogy nem látom úgy a reakcióit. Szóval abban szeretnék segítséget kérni, hogyan ismerkedjek meg vele? Nem lenne gáz lányként ha odamennék hozzá és elmondanám hogy bejön, vagy ilyesmi? Fiúk, ti hogy reagálnátok ha egy lány odamenne így hozzátok? a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm:)
2012. ápr. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.:)

18F

2012. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bejön akkor járnék vele,ha nem akkor rögtön megmondanám,hogy hagyjuk egymást békén,őszinte lennék,nem hitegetném...
2012. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fiúként örülnék neki :)

Egyébként hány évesek vagytok?

2012. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 17, ő 18.

Egyébként köszönöm a válaszokat:)

2012. ápr. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!