Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Min változtasak, hogy bejőjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtasak, hogy bejőjek a fiúknak? Többi lent

Figyelt kérdés
Idáig még nemvolt pasim:S 15L,nem járok bulizni úgy mint a többi lány,én miért nem teccek senkinek sem?:( Barna haj,barna szemem van alacsony vagyok 154 cm :/ kb 43kg normál testalkat,kicsit visszahúzódó vagyok új társaságban barátam körében akiket már jobban ismerek azokal hülyülök meg minden.. Sminkelem is magam,szemhéjpúdert azt nemhasználok sem fekete cerkát.Min kellene váltosztatnom? ja igen és néha az önbizalmam az 0 van amikor szépnek érzem magam mikor hogy,de próbálom magam elfogadni olyanak amilyen vagyok,csak kicsit nehéz mert egyáltalán nemteccek magamnak:/ Na röviden enyi ami eszembejutott magamról xd ja és bocsánat a helyesirásért ...és lehetőleg neirjatok idétlen válaszokat! Köszönöm:)
2012. ápr. 26. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fekete cerkát el kéne fogadnod...If you know what i mean...
2012. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zsigulee ***** válasza:
Én is így éreztem eleinte.Nekem azzal megoldódott ez a baj,hogy letettem egy időre a "pasizásról".Lehet hogy túl görcsösen igyekszel tetszeni nekik.Mostanában én próbálok a fiúkkal egyenrangúvá,haverrá válni.Tehát nem bánnak velem másként.Olyan mint ha fiú lennék.=ez nálam már többször bevállt.Remélem segítettem valamennyit.Ha nem akkor,bocsi.
2012. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen segitettél :) köszönöm mind2-nek:) ..ám idáig nemnagyon érdekeltek úgymond a pasik,mindig aztmondtam majd jön magától csak lesz valaki stb ..:) csak mostanába anyi boldog párt látok az utcán kézenfogva meg minden és anyira rosz,hogy nekem meg nincs sekim:( aki átölel meg ilyesmi.
2012. ápr. 26. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mutatsz képet?
2012. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzek csak fiúként, már nagyon szeretnék egy lányt ölelni, szeretgetni, annyira hiányzik az érzés, sok bennem a szeretet, bár odaadhatnám egy aranyos, kedves, szeretnivaló lánynak! :)
2012. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21:28 de édes vagy!:)
2012. ápr. 26. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
csak szólok, hogy szerintem te nem értetted jól, amit az első írt :D, ha tévedek akkor bocs (nem szemceruzára gondolt)
2012. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első válaszadó EPIC! ;)
2012. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 évesen korai még a pasizás... tanulj, művelődj, akinek jönnie kell, úgyis megtalál! ;)
2012. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nemértem .. :/ :D lassú a felfogásom.. xD mi aza epic? :D magyarázátok má el létszi :$
2012. ápr. 26. 23:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!