Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 165cm magas fiú mégis hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 165cm magas fiú mégis hol ismerkedhetne olyan lányokkal, akik tudnák a magassága ellenére is szeretni?

Figyelt kérdés

A társkeresősökön alapból szégyen, hogy ilyen alacsony vagyok, senki sem ír emiatt nekem.


Élőben meg a lányok többsége férfiszámba sem vesz, mert nekik 180cm vagy attól is nagyobb magasságnál kezdődik a férfi.


Ez így annyira reménytelen, nem tudom, hogy más alacsony fiú hogyan tudott barátnőt szerezni, de nekem nem megy, már érzem előre, hogy elutasítanak, mert alacsony vagyok és ezért már rengeteg gátlásom van, na meg az arcommal sem vagyok megelégedve, mert iszonyatosan ronda nagy orrom van.



2012. ápr. 28. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
ember, van egy fickó (de több is nyilván), 165 centi, 18 éves, aztán fullos barátnöje van, aki folyamatosan hordja hozzá a barátnöit, aztán 3asban sexelnek. De a srác már volt egy 20 lánnyal 18 éves kora ellenére...165 centi, 55 kiló.
2012. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Ezt a debrecenit nem tiltották még ki? Csodálkozom rajta.
2012. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
kicsodát micsodát?
2012. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni 22F, már vagy az ötvenedik ilyen kérdéset teszi fel. Ide jár panaszkodni, hogy nem kell senkinek sem.
2012. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jééé, jó hogy szóltatok, észre se vettem, hogy ez megint a debreceni barátunk. Figyelj haver! Otthon, a gyakorikerdesekre való kiírogatás közben nem fogsz ilyen lányt találni. Ez biztos. Utcán, könyvtárban, kávéházban még bármi lehet.
2012. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Azt próbáltad már hogy társkereső oldalakon ha a lányok között keresgélsz beállítod előtte hogy 165 cm alatt?:)

Egy mondjuk 160 cm magas lány nem hiszem hogy 190 cm-es fiúkat akar.Ha mégis akkor nem is érdemes foglalkozni vele:D

2012. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Az önbizalmaddal van itt baj.
2012. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ma 13:47


Nekem a társkeresők nagyon nem jöttek be eddig, egyébként is alig tlaáltam környékbeli lányt, de ők is vagy külsőre vagy jellemre nem passzoltak hozzám.


Én inkább fórumokon meg itt ismerkedem, na itt már találtam pár rendes lányt, akik külsőre is passzoltak hozzám, de több nem lehetett a táv miatt például.

2012. ápr. 28. 14:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Keress 155-160 magas lányokat! :) Van belőlük azért nem 1, és sok csinos, karcsú szép lány van az alacsony kategban is. :) Azok mellett magas is vagy, simán férfinak fognak látni!
2012. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
áhh de imádom ezeket a géniuszokat, hogy keress 150-160 cm-es lányokat.. Jah nekik is a 180 cm és fölötti srácok kellenek. Nagyon ritkán láttam ilyen alacsony nőket közel velük egymagas sráccal. Szóval aki oltaná szegény srácot először képzelje magát a helyébe, amikor kimész az utcára és szinte MINDENKI magasabb nálad. Valószínűleg ezek a "nők" a 165 cm-es srácot fogják elsőként kiszúrni maguknak a 180-190 cm-es srácok mellett. Gratulálok.
2012. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!