Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ilyen furcsan viselkedett ez a pasi?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentunk szorakozni baratokkal, es az a pasi is ott volt. (Tobben is mondtak mar, hogy tetszem neki, en is eszrevettem, amikor meg beszelgetek vele, tobbszor mondta mar, hogy o alapjaraton felenk a lanyokkal)

Lenyeg az, hogy tegnap amikor meglatott, attol kezdve nagyon fura volt. A baratnom is mondta, hogy az. Most lehet, hogy azert mert tulsagosan jol neztem ki? Nagyon sok bokot kaptam masoktol is. (Nem kruvasan!)

Letezik, hogy nem mer felem kozeledni ezert?


2012. ápr. 28. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"Most lehet, hogy azert mert tulsagosan jol neztem ki? "


Nem vagy te egy kicsit ontelt? :D

2012. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél elmondani neked hogy te mit reagálsz ott.

Azt olvastam hogy mondta nekem hogy fél

2012. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked melyik fiú tetszik nagyon??
2012. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az mit takar, hogy furán viselkedett? mennyire? mit csinált?
2012. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nem mer feléd közeledni, a fura viselkedésből is lehet következtetni, hogy tetszel neki. Nem lehet, hogy van valami oka rá, pl egyszer durván elküldted, vagy jártál egy haverjával, stb?

és amúgy ő tetszik neked?

2012. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jartam a haverjaval, viszont neha annyira fel tud bosszantani, hogy direkt mas pasikrol dumalok, o persze akkor szinten el kezd mas csajokrol beszelni. tudom, hogy gyerekes a dolog, de akkor is ez van. Volt, hogy meg kerdzete, hogy mikor sirtam utoljara, es azt mondtam kb 2 napja, de nem vallottam be, hogy miatta, szoval biztos azt hitte, hogy mas pasi miatt. A legviccesebb az egeszben, hogy o 29 en meg 27. es meg mindig gyerekes.:(
2012. máj. 1. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!