Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizhatok két fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizhatok két fiúval? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Mindkettőt neten ismertem meg és még nem taliztunk.

1. 23 éves, helyes, nincs vele semmi problémám. Még napközben is szoktam rá gondolni. Nagyon szeretne velem járni, persze először talizni. Szlovák, nem tudom, hogy beszél-e magyarul(bár nem okoz nekem a szlovák nyelv gondot, Szlovákiában élek).

2. 21 éves, a képen nem helyes, de ha az, akire én gondolok, akkor már láttam a valóságban is(oké már úgy kb. 1-2 éve) és akkor helyesnek találtam. Rá is szoktam gondolni, úgyhogy nehéz. Szintén akarna velem járni, meg stb. Ha jól tudom ért magyarul is.


Szerintetek lehetséges, hogy mindkettővel talizok?Persze nem egy nap. Mert így én nem tudom eldönteni :( ...Nem lenne tőlem szemétség? Természetesen csak azután kezdenék járni az egyikkel, miután a másikat "kilőttem".

Melyiket választanátok?(Kérlek hülye válaszoktól kíméljetek) :) Köszönöm


L, 18


2009. jún. 22. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkoznod kellene mindkettővel, persze nem egyszerre, az ismerkedés nem bűn, még ha tudnak is egymásról, legalább mindketten küzdenek érted egy picit ha tudnak egymásról. Ha mindkettőjükel randiztál már, utána el tudod dönteni, hogy kit válassz, jó esetben. Majd szépen leépíted a másikat. Ebben nincs semmi rossz!
2009. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen találkozz mind a kettővel. Ha még az első randin sem tudod eldönteni ki az aki jobban bejön akkor találkozz még egyszer mind a kettővel. Utána könnyebben fog menni a döntés csak figyel a saját érzéseidre. Kivel ,hogyan, mikor mi volt a vonzó. Otthon meg mérlegeld. Vagy jól döntesz vagy nem. Ezen már itt nem tudunk segíteni. De ha már megvan aki nagyon bejön a másikat igen szépen kell leépíteni.
2009. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyszerű: vagy igen vagy nem
2010. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!