Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem érdekel egy fiút egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdekel egy fiút egy lány akkor miért kérdez tőle ilyeneket meg ír neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a srác 21 éves hazakísért egy megkérdezte hogy komolyan szeretnék-e vele találkozni.Megígérte hogy ír de nem írt gondoltam megkérdezem mi van erre azt írta vissza hogy elfoglalt (tudom hogy van valóságalapja mert a családját ismerem,tanul és dolgozik).De azt írta a levélben hogy majd valamikor beiiktatjuk.mert én is elég elfoglalt vagyok mostanában.de mindennek már két hónapja.eddig nem ismertük egymást de én azt sem bánnám hacsak barátok lennénk.

vagy ha nem érdeklem akkor minek kertel? miért ír ilyeneket? valaki tapasztalat esetleg?


2012. ápr. 30. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a csávónem tudjamit akar
2012. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát én eleve arra gondoltam hogy nem akar semmit de a két hónap sztem sok...vagy tényleg létezik ennyire elfoglalt embert? de akkor ilyeneket mindek kérdez?

annyit tudok róla hogy visszahúzódó meg az előző barátnője szépen kirakta.de mondom az elsőször beszéltünk személyesen szóval annyira nem tudok rá mit mondani.

2012. ápr. 30. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
nem érdelked, de azért nem akar megbántani
2012. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A srácot nem érdekled annyira. 1-2 hónap alatt a legelfoglaltabb ember is képes annyi időt szakítani, hogy ismerkedjen, beszéljen veled.

Ő meg nem akar. Ennyi.

Miért akarnál a barátja lenni egy olyan embernek, aki tojik rád? Se párkapcsolat, se barátság nem lesz ebből.

Ismerkedj olyannal, aki komolyan vesz, törődik veled.

2012. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!