Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy viselkedtek azzal, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Msnen, illetve élőbe?Főleg 15évesek válaszát várom
2009. jún. 23. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Én főleg 15 éves vagyok és lány.:)

Én msnen minden hülyeséget is leírok neki,csak hogy lássam,hogyan reagál rá.Ami pedig az én külön hülyeségem,hogy mindig próbálom vele a témát a szexualitás felé terelni.

Élőben alig merek megszólalni,vagy ha mégis,be nem áll a pofám.:D Minél közelebb megyek/ülök hozzá,véletlen hozzáérek.Piálni szoktam előtte,hogy legyen okom rá,hogy simogatom és ölelgetem (belőlem ezt váltja ki a pia...).

Hát igen,kicsit érdekes személyiség vagyok...:)

2009. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem nagyon :)
2009. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt csajom is ilyen volt ;) Dobtam is;) :D

Amúgy köszi a válaszodat :)

2009. jún. 23. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én két évvel idősebb vagyok igaz, de ennyi voltam, amikor összejöttem a mostani barátommal. én elég visszahúzódó lány voltam, így többnyire semmi extrát nem csináltam. vele talán komolyabb és sokkal inkább önmagam voltam, mint másokkal. ezenkívül igyekeztem nagyon sokszor a szemébe nézni, ami azért nagy dolog nálam, mert máig nem nagyon szeretek hosszan az emberek szemébe nézni. ezenkívül igyekeztem vele minden nap beszélni, mindent megosztani vele, néha mondtam, hogy milyen fontos nekem... most hirtelen ennyi jut eszembe. ja, és persze ha úgy adta a helyzet, akkor megdícsértem akármi miatt:)
2009. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
többiek?Nem tudom eldönteni hogy érdemes e kezdeményezni vagy inkább hagyjam csak barátnak...
2009. jún. 23. 15:41
 6/7 anonim válasza:

ha te is 15 éves vagy és lány, akkor mindenekelőtt állj le a piáról.

1: fiatal vagy, ráérsz még inni

2: ne nyomulj a fiúra, mert még elijeszted

3: mond meg neki mit érzel és óvatosan közeledj felé


de majd úgyis belejössz

2009. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok és fiú...
2009. jún. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!