Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik egy lány, de mások azt mondják, hogy hagyjam, mert egy nagy....De nekem akkor is ő tetszik.Most mit tegyek?? ://
2012. máj. 2. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le mit gondol más. Nem más szeretne vele járni, hanem TE! Mások meg csak féltékenyek lennének, ha vele járnál. :) Ennyi!
2012. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első zöld pacsi/öklös
2012. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm.:D
2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát szerintem is ezt kellene tennem...de előtte egy kicsit megismerkedek vele mert még nem annyira ismerem :)
2012. máj. 2. 17:46
 5/11 A kérdező kommentje:
és köszönöm a választ :))
2012. máj. 2. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. Remélem segítettem. Hajrá^^
2012. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2012. máj. 2. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
menj oda :szia règóta nèzlek ès hàt bejösz arra gondoltam....(ès elhivod valahova) együt ehetnènk vagy ihatnànk aztàn utàna màrcsak törtènelemXD
2012. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha Nagyon tetszik fosd le mit gondol más..TI legyetek boldogok együt ez a lényeg:)

Beszélgetni szokttatok? Vagy tudsz róla valamit?(esetleg olyat ami tetszik is benne)

mert ne az alapján itéld meg amit a haverjaid mondanak vagy amit hallasz..

2012. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszélgetni szoktunk de még nem annyira ismerjük egymást....Próbálok felé nyitni és majd lesz ami lesz :)
2012. máj. 2. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!