Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyobb szégyen, ha folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb szégyen, ha folyamat elküldenek a lányok, vagy ha nem is próbálkozok?

Figyelt kérdés
Szoktam ismerkedni, randira hívni lányokat (legtöbbet buliban, könyvtárban stb). De kezdem szégyenként felfogni, hogy senki nem akar tőlem többet. Ti mit gondolok erről? melyik típuson szánakoztok inkább? 21/F
2012. máj. 3. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
próbálkozni mindig lehet, de meg kell tanulni jó benyomást tenni
2012. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen mit kell szégyellni?
2012. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, hogy milyen vesztes vagyok. Egy buliban is ha odamegyek több lányhoz és elküldenek, lassan mindenki tudni fogja, hogy "az az a srác aki senkinek nem kell és milyen szánalmasan próbálkozik". Valami ilyesmi.
2012. máj. 3. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a szégyen, ha nem is próbálkozol. Ha próbálkozol és elküldenek, akkor csúnya vagy, nem tehetsz róla. Ha nem is próbálkozol, akkor viszont csak magadat okolhatod, h nincs csajod.
2012. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hm. Eddig hányszor utasítottak el?

Nekem amúgy több olyan lányismerősöm is van, akik nem ismerkednek buliban, mert csak a gőzt eresztiik ki.

2012. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sokszor, 40 körül
2012. máj. 3. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet valamit nem jól csinálsz, vagy túl "direkt" vagy.

De szánalmasnak nem nevezném ezt.

2012. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy mondás (nem tudom, ki mondta), úgy szól, hogy nem a vesztés a bukás, hanem a lemondás. Szóval tovább előre.
2012. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!