Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Duci csajból bombázó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Duci csajból bombázó?

Figyelt kérdés

Nektek mikor tetszene meg egy kb. XXL-es lány?? Úgy értem, hogyan öltözködjön, mit viseljen és mit ne?!

Köszi! :) 16L



2012. máj. 4. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fogyj. Nekem a vékony lányok jönnek be.
2012. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem pl. soha nem jonne be egy duci lany, masnak vizont igen...
2012. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Nekem akkor tetszene, ha lefogyna úgy kb. 60 kilósra. Nem szeretem a zsírpárnákat.
2012. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
XXL meg a bombázó max súlyban közelít egymáshoz... Van amin a ruha és a smink sem segít. Fogyókúra és sport!
2012. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
duci csajból bombázó
2012. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát az előző válaszolóknak igazuk van, B52-nek elmegy, de másnak nem...

Nekem nem tetszenek sem a csontosok, sem a zsírpárnák.

2012. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
XXL?! Az sosem. Ha csak egy picike felesleg van rajta ami miatt max vastagabb a kar, comb az szexi :-)
2012. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az eddigi válaszokat sztem olyan fiúk írták akik csak meg akarnak bántani, ne figyelj a megjegyzéseikre, egyszer pl társkeresőn nagy eséllyel találsz magadnak majd valakit:)
2012. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magadat olyannak amilyen vagy és próbálkozz duci pasikkal, mag vannak pasik akiknek pont a duci csajok jönnek be.
2012. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Nehogy már lefogyjál!! (Persze ha fogyni akarsz akkor nosza rajta, de kényszerből, csak azért, "mert ők azt mondták" nehogy sanyargasd magad!)

Egy duci lány is lehet szexis, igen, igen, IGEN!!! :))

Találd meg a saját stílusodat, olyan ruhákat hordj, amik kiemelik az alakod előnyös részeit, kis smink, kis frizura - a lényeg, hogy ÖNBIZALMAD LEGYEN, az megadja a kisugárzásod és az a legfontosabb!! :))

És mosolyogj sokat, a mosoly a Nő legszebb ékszere! :)

30/(duci Nő) ;)

2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!