Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! BULIBAN milyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! BULIBAN milyen jellegű témákról szerettek inkább beszélgetni?

Figyelt kérdés
Komolyabb ( suli, munka, hobbi) vagy lazább (aktuális bulival kapcsolatos témák, semmi személyes csak viccelődés és röhögcsélés)?
2012. máj. 4. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbbiről elég pár szót ejteni, hogy lássák h nem kukás vagy, de jobb nem belemenni nagyon, bulizni mindenki a szórakozás kedvéért megy.
2012. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi komolykodás, akkor azt hiszik, hogy életedben nem beszéltél az ellenkező nemmel. Ráadásul a lányokat általában nem érdekli a munkád, legfeljebb, hogy jól keress vele, de hogy konkrétan mit melózol, azt vagy meg sem értik, vagy csak letojják és fejben már nincsenek is ott veled, hanem mennének bulizni.

Minél felszínesebb vagy, annál titokzatosabb. Legyél vicces, arra fognak emlékezni, arra viszont nem, hogy te programozó vagy vagy asztalos és mit csináltál aznap a munkahelyeden. Nem értik, nem érdekli őket, férfit keresnek a buliban, nem egy nyomit, aki szórakozás helyett elmeséli az életét.

2012. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mit evett reggelire, aztán térj rá a családi életére, de ne felejtsd el a sajátodat is részletezni, pl hogy apád meg anyád mivel foglalkozik az biztosan nagyon fogja érdekelni őket egy olyan csávó esetében akit még életükben nem láttak. Aztán mesélj sokat a hobbijaidról legyen az wowozás vagy focimeccsek, mindkettő izgalmas téma.

Ugyanmár ember!!

2012. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor miről kell ott velük beszélgetni az iváson kívül?
2012. máj. 5. 00:14
 5/10 anonim ***** válasza:
bármiről, ami adja magát. attól is függ, hogy milyen a lány. én amikor csajozom általában poénkodok először egy kicsit, az feloldja a hangulatot. pár bevezető kérdés ki vagy, mit akarsz az életben. hh itt vagy, ezt a fajta zenét szereted... am meg, ha bejössz neki, mint pasi le fogja szarni, hogy miről beszélsz, mert úgyis tetszel neki. ha meg nem akkor poénkodj sokat, udvarolj nagyon, próbáld meghívni valamire, ha ez sem működik akkor felejtős a dolog. persze ha ezekben béna vagy, akkor nagy százalékkal romlanak az esélyeid...
2012. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mit mondasz, a lényeg a hogyan. Volt, hogy bemutatkoztam 10 nőnek egy éjszaka, Helló, X Y vagyok. Akár helló nélkül is. Kezet nyújtasz, mondod a neved. Ha nem tudod tovább fűzni továbbállsz.

Volt, hogy fél órát táncoltam 2 barátnővel, aztán a szimpatikusabbnak azt mondtam ne féljen meleg vagyok. Bejött.

És még sorolhatnám.

2012. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a bemutatkozás után mit kell mondani? És akinek azt mondtad h meleg vagy azzal sikerült lefeküdnöd?
2012. máj. 5. 00:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak smároltunk de nagy szó volt nekem az akkor. Ha több alkalommal megpróbálom, lett volna olyan is ezzel a dumával.

Hogy mit mondj? A tizedik után tudni fogod magadtól is. Igyál 1-2 sört de csak ha kreatívabbá tesz.

2012. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a suliról, munkáról és hobbiról való beszélgetés sehol sem komoly téma... és utálok felszínes dolgokról beszélgetni. mivel egy buliban főleg olyan embereket lehet találni akiket ezek foglalkoztatnak, ezért nem járok bulizni.
2012. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a pénzről szeretnek beszélgetni. Minden ilyen beszélgetés vége az, hogy megmutatod a tárcádat. Mást nem szeretnek, csak a pénzt.
2012. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!