Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Süket lányt akarok?! :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Süket lányt akarok?! :D

Figyelt kérdés
Üdv. 15 éves fiú vagyok, nem tudjátok hol tudnék ismerkedni Eger közelében vagy ott lakó süket lányokkal? Nekem semmi bajom. Én eldöntöttem hogy ilyen lánnyal akarok ismerkedni, mert szerintem belül sokkal szebb mint bármely más egészséges lány. :) Ja és értelmes válaszokat ha lehet, ha nem akkor írjátok le a hülyeségeitek. :D
2012. máj. 6. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A siket az a személy, aki nem hall, a süket pedig aki "hülye". Egy nem halló emberre nem illik azt mondani, hogy süket. -.-
2012. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első! A süket az a személy aki nem hall, a siket meg az aki nem hall és polkorrektkedik a hülye elnevezésével.
2012. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez náluk sértés ha süketnek mondod, helyes a siket" siketek és nagyothallók a teletex 8338. Oldalán felirtozva is megtekinthetik".
2012. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az 1. válaszolónak nagyon is igaza van.. :§ csak az a gáz h te egy hallássérült lányt akarsz... ennyi erővel a néma meg a vak is jóhh ugye :"DD
2012. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó ezt elírtam. Oké. Ezenkívül valami értelmes válasz? Látszik hogy testileg egészségesek vagytok, mindenben csak a rosszat látjátok. :) :D Hallássérült lányt akarok.
2012. máj. 6. 17:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Jajj örülj annak h egy normális csajt is találsz :§ nem kell h siket legyen :§
2012. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A normális csajoknak nincs belső szépségük. 1 éve próbálok normális csajt találni, mind olyan szörnyű belül mint a szar. Pózerek, plázacicák, meg mindenféle... :(
2012. máj. 6. 18:00
 8/15 anonim ***** válasza:
És hogy kommunikálnátok?
2012. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát akk keres visszahúzódó csajt annak biztos van belső szépsége :/
2012. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jelbeszéd (megtanulom). És mindig hordok majd magammal füzetet és ceruzát ha kell. :) Én ezt már eldöntöttem 2 hónapja. Mármint hogy ilyen lánnyal akarok megismerkedni.
2012. máj. 6. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!