Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tud valamelyikőtök egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud valamelyikőtök egy olyan játékot, ami rávesz valakit, hogy mondja el hogy mit érez irántad?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, de nem merem elmondani neki, úgy gondoltam, hogy amikor osztálykirándulásra megyünk akkor majd játék közben valahogy kiszedem belőle, hogy szeret-e.
2012. máj. 7. 15:45
 1/6 anonim válasza:
üvegezés :) De én úgy csinálnám, hogy valamelyik barátnőmet kérném meg, hogy kérdezze meg tőle, amikor azt mondja a felelsz vagy mersznél, hogy felelek. Nekem már egyszer bejött!
2012. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sör
2012. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, majd ezt mindenki előtt fogja bevallani neked...
2012. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vallatás! Áram a leghatásosabb!
2012. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
áram a herébe
2012. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aki elöször irt igaza van... :)
2012. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!