Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hol lehet a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol lehet a legjobban ismerkedni? Vagy ti hol ismertétek meg a pasitokat? .19/F ... Esetleg egy-két trükk ami nálatok bejönne?

Figyelt kérdés

Bulizni nem járok hétvégente, azt ne is mondjátok.

És a netes kapcsolatokat is kerülöm.


2009. jún. 24. 23:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

igen elszomorítóan kevesen vannak az ilyen lányok.

De miért változtassak azon aki vagyok?

2009. jún. 24. 23:37
 12/19 A kérdező kommentje:
23:37 de kis mocsok vagy, ezt keményen beleb@sztad a pofámba, de teccet, szeretem az ilyen őszinte csajokat.
2009. jún. 24. 23:41
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

mert különben egyedül maradsz.

mogorva se lennél ha lenne vkid ami meg csak úgy jön össze ha megpróbálsz kedves, figyelmes lenni a lányokkal

2009. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

'csaj' maximum a szomszéd lány, akit meg akarsz döngetni

kéretik ezt a jelzőt máshol használni


Nem kell változnod (ha te is szeretnéd, akkor kell változtatnod), finomodnod kell, igyekezz kissé jobban kommunikálni a külvilággal(pl. erőltess a mufurc képedre egy mosolyt néhanapján). És legyél már egy kicsit udvariasabb...!

2009. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hehe...... örülsz?

Miért van az hogy minden csajnak ilyen kis nyomik, nyálpic, g.cik jönnek be?

Sok kis köcsögnek legszivesebben szétverném a fejét amikor teli pofával röhögve sétálnak felém az utcán.

2009. jún. 25. 00:00
 16/19 anonim ***** válasza:

bocsi itt vhogy nem értek vmit:D

milyen is vagy valójában mert a kérdésedből nem derült ki h bunkó lennél v bármi más..

am sztem olyan helyekre menjél amiket te is szeretsz (strand, koncert, rendezvények, séta stb..)

2009. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert nem agyhalottá akarnak válni egy fiú mellett, hanem boldogok szeretnének lenni. Szakítanék is azzal a nyomoronccal, aki egy rohadt mosolyt nem tud őszintén produkálni, ha velem van. A barátom is ilyen mogorva ember volt, mindenkire úgy nézett, mint valami undorító féregre, nem is kedveltem az elején..Aztán megismertem, összejöttünk, és amióta vele vagyok, megtelt egészséges, pozitív gondolatokkal és érzelmekkel.



Amúgy ne fájjon már neked, ha más mosolyog az utcán, nem kell mindenkinek úgy tennie, mintha a teljes családfája kihalt volna öt perc alatt. Nem tudom elhinni, hogy alapjáraton ilyen ember vagy, főleg 19 évesen.

2009. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha bunkózol a csajokkal ne várd el h legyen bnőd!!

a csajoknak az kell h akár milyen paraszt is az illető velük kedves és figyelmes legyen!!!

gondolom egy kis alap tisztelet a csajok iránt van benned ha nincs akkor ne várd h legyen csajod

ennyi!

2009. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
koncert!
2009. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!