Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Fontos, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fontos, hogy egy lány hordjon szoknyát?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem hord, az akkor már nem nőies?

2012. máj. 9. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne már fontos a lányoknak szoknyát hordania?! Azt hordanak amit akarnak,ami kényelmes számukra.Én ha fizetnének érte sem vennék fel szoknyát,mert kényelmetlennek tartom.

21/L

2012. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem a külsö szamit, hanem a belsö!

Egyedül az fontos, hogy a ruha alatt nuni legyen!

2012. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pl nem tetszik a miniszoknya, viszont egy hosszabb még talán szép is lenne... De attól függetlenül még lehet nőies valaki, hogy nem hord szoknyát.
2012. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem fontos
2012. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jobb egy feszes farmer mint a szoknya:))
2012. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 GyRoS válasza:
Én jobban szeretem egy lányon a szoknyát mint a nadrágot :D az olyan izgató xD
2012. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szoknya sokkal nőiesebb, a mai nadrágok ribancosak.
2012. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a nadrágok a ribancosak?! az nem ribancos, mikor 1 lány olyan szoknyát húz, amiből az egész segge kivan, meg alatta tanga van??

Szoknya nélkül is lehetsz nőies:)

2012. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd már meg, hogy hány olyan lányt látsz, akin olyan mini van, meg hány olyat, akin olyan cicagatya/farmer, ami bevág. Előbbit inkább csak képeken...

A második meg attól, hogy rajta van a ruha, még ugyan úgy magamutogató, csak közvetett úton.

2012. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát azért a majdani barátnőmet nem nadrágban képzelem el!

Egyébként a hosszabb szoknyákat én is szebbnek találom, de a minivel sincs problémám.

Igenis nagyon fontos a külső, hiszen legelőször azt pillantjuk meg! A nőiesség komplex fogalom, vagyis a nőies külsőhöz (amit egyrészt a szoknya/ruha nyújt) a belsőnek is passzolnia kell.

Szóval igen, fontos; én sem mackógatyában fogok majd randira menni, hát akkor a lány is adjon magára!

Számomra ez a ruhadarab a nőiesség legalapvetőbb formája.

De akinek nem ilyen a stílusa, annak persze nem kell hordania, és keres olyan férfit, akinek ez nem probléma.

Egyébként nőiesnek csak szívből lehet lenni! Ne azért hordjon valaki szoknyát, mert elvárja tőle valaki, hanem azért, mert ő abban szeret lenni, így érzi jól magát. Ez így van rendjén!

21/f

2012. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!