Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy olyan pasi próbál veletek beszélgetni, aki elsőre nem az ideálotok, egyből lekoptatjátok, vagy azért adtok neki esélyet, hogy kiderüljön, hogy rendes-e? Ilyenkor hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő kb ugyanannyi arányban megtalálható mind2, sajnos kikell próbáljad.
2012. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha először csak simán szóba akar elegyedni velem, és ismerkedni, akkor nem küldöm el melegebb éghajlatra. Kedvesen beszélgetek vele, kíváncsi vagyok rá, mint emberre, de ha még akkor sem tetszik meg, akkor az első 100%-ban nyilvánvaló cselekedeténél, amikor rám nyomul, mint NŐre, akkor megmondom, h nem pálya.

Ha rögtön úgy indít, hogy menjek el vele RANDIRA, akkor szimplán nemet mondok.

Ennyi.:)

2012. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is koptatják le rögtön, az első pillanatban eldől a külseje alapján, h van-e esélye a lánynál.
2012. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiúként van tapasztalatom ebben és elég változó a lányok reakciója.


VAnnak, akik egyből azzal kezdenek, hogy bocsi, nem ismerekdem van barátom. Ezt le kell sz@rni amúgy, mert egy shit teszt is lehet csak, hogy lássk mennyire vagy férfi, de lehet tényleg van barátja, később úgyis kiderül, ha ad elérhetőséget.


Van, aki meg is feledkezik arról, hogy van barátja, vagy mert bejöttél neki vagy mert zavarban volt a hirtelen jött bátor leszólítótól.


Vannak, a flegma vagy bunkó, beképzelt lányok, elvileg ez is egy pajzs, minél szebb a lány, annál inkább ilyen. Na meg jellemtől, értelmi szinttől is függ ez azért.


Vannak a zavarba jövő, kedves, félénk lányok, na ők adnak neked esélyt akkor is, ha közben azt mondják magukban, hogy fú de ronda szegény, húzna már el végre.


A legritkább az olyan lány, akinek épp te fogsz külsőre bejönni.


Összességében a lényeg, hogy a jellemedddel hódíts meg miinden lányt ne a külsőddel, mert az önmagában úgyis kevés lehet hosszabb távon majd meglátod.


Nézd meg mennyi ronda, t@hó, p@raszt állatnak van 10/10-es nője, van önbizalmuk, határozottak, bátrak, nem törődnek mással és más véleményével, semmi sem zökkenti ki őket a kis világukból és ez tetszik a nőknek.


Sajnálatos, hogy épp az ilyen állatok születtek ezekkel a vonzó tulajdonságokkal, akik pedig valóban meg is becsülnék a nőjüket, meg kis félénk, értelmes, kedves fiúk, akik nem kedveltek a legtöbb lány számára.

2012. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sajat peldam. Februarban megismerkedtem egy fiuval. Egyaltalan nem volt az esetem, de beszelgettem vele. Aztan egyre tobbet beszelgettem vele. Jobaratok lettunk. Es total belezugtam mostanra. A vicc az egeszben, hogy o csak baratkent tekint ram.
2012. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló már felvázolta a kategóriákat, nagyjából korrekt, ez alapján engem is könnyedén el lehet helyezni :)

Nem koptatom le azonnal, pláne nem vagyok vele bunkó, beszélgetek vele, az alapján is gyorsan kiderül, hogy a külsőtől eltekintve bejön-e. Ha nem, nincs kérdés. Ha igen, akkor megismerem jobban, akkor lehet, hogy elmegyek vele randizni is akár. Ha belsőleg sem olyan, mint akit keresek, akkor finoman megmondom neki, hogy ne haragudj, de nem.

2012. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!