Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nagyon az alattunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon az alattunk lévő kisboltban dolgozó hölgy, fogalmam sincs hogyan közeledjek felé mert sajnos semmit nem tudok róla a legkivánatosabb kleopátra hajú nő akit valaha láttam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nevét nem kérdezhetem meg mert ha véletlen nincs benne a dologban akkor abból baj is lehetne mivel pont alattunk dolgozik (lehel utca 24 13.ker) de akkor hogy tudjam meg a nevét?
2012. máj. 10. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj többet a boltba, hátha valamelyik vásárló 1x a nevén szólítja. Barátkozz vele beszélgess amikor fizetsz próbálj poénkodni nem kell rögtön el menni. Ismerkedni kéne, hogy rá jöjj, hogy foglat-e ami a legfontosabb, ha egyedül van akkor barátkozni és, ha jól alakul akkor légy bátor és hívd el valahova.
2012. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a bolt pontos neve? Küld privibe. Elöző vagyok!
2012. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor most a 22 be dolgozik?
2012. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahogy kezdeményezz!Legközelebbi vásárláskor mond neki, hogy ma nagyon csinos! Ennyi bőven elég!Hidd el örülni fog neki!
2012. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az üzlet címét,én nem írtam volna ki a helyedben.. ;)
2012. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jövő héten bemegyek, nekem is közel van, és majd érdeklődöm az érdekedben.

Én amúgy azt szoktam csinálni az ilyen boltos piccsákkal, h. elteszem a blokkot, és a www.e-cegjegyzek.hu megkeresem a tulajt, és ha nem a tulajdonos lánya, neje, felesége, akkor az iwiw-en is ismerősök, persze, csak ha nem ilyen Kovács Károly-szintű nevekről van szó.

Sok sikert a nőhöz és ne feledd:

én is versenyben vagyok!

2012. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nem kommunikálsz jól, nem vagy elég rámenős, udvarias de nyílt, diszkrét de egyenes, ne is próbálkozz. Akkor másoknál sem lesz túl nagy sikered. A többi azon múlik, mennyire kapod össze magad a fentiekben. Ne tarts attól, hogy "lebuksz"... Minden egészséges gondolkodású nő legmélyebb vágya, hogy érezze, közeledni szeretne hozzá valaki, aki elég bátor, de nem tolakodó, kezdeményező, de nem agresszív, udvarias, de nem félénk túlzottan, érzelmei vannak, de nem nyálas, kívánja őt, de figyelembe veszi hogy mik az igényei, stb.. Ja, és persze nincs garancia semmire. C'est la Vie...
2019. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!