Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Nkm naon teccik 1 lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arthy kérdése:

Fiuk! Nkm naon teccik 1 lany az osztalybol. Hogy kezdemenyezzek?

Figyelt kérdés
probaljak kozel kerulni hza vgy hivjam randiira?? 14 vok es 7 eve ismerem a csajt

2012. máj. 11. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne a helyesirasoddal akard elbuvolni...
2012. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mar ismeri a tudasomat
2012. máj. 11. 20:50
 3/7 Roncii ***** válasza:
Hmm!A lányok imádják azokat a fiúkat akik nem szégyellik magukat.. Ezért próbálkozz úgy, hogy kicsapod előtte szépen de ha nem áll még föl nem az a csaj az igazi... :)
2012. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haha, az írásod alapján nem sokmindent tudhat...
2012. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok, 15 éves, és most jártam az egyik osztálytársammal másfél hónapot. Az elején sokat beszélgettünk, meg ilyesmik, sokszor együtt mentünk szünetre, csak ketten. Végül egy buliban jöttünk össze. Osztálytárssal azért nem jó járni, mert a szakítás aztán nagyon rossz, mert minden nap látod utána is. Mi két hete szakítottunk, és most nem is igazán beszélünk, kerüljük egymást, szerintem soha nem lesz ugyan olyan a barátságunk.. Ha tényleg komolyan gondolod akkor próbálj vele egyre többet beszélgetni, néha öleld meg, hogy érezze, hogy fontos neked. Aztán ha érzed, hogy neki is bejössz, akkor lépj. Sok szerencsét, remélem segítettem!
2012. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2012. máj. 13. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
mondd neki, h egyszer úgyis megdugod :DD nekem bejött :DD
2012. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!