Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 év korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcika9402 kérdése:

5 év korkülömbség?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy 18éves srác és egy 23éves lány közt lehet normális párkapcsolat?

2012. máj. 13. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. De az korkülöNbség, nem korkülöMbség. Arra viszont már most gondolj, hogy a lány legkésőbb 5 év múlva esküvőt és babócát szeretne, s te akkor 23 évesen erre még nemigen állsz majd készen, ezért a lány le fog lépni egy harmincas faszival.
2012. máj. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mindent lehet, csak akarni kell.
2012. máj. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csegi89 ***** válasza:
Perszehogy lehet normális kapcsolat!! Én 22 vagyok a Barátnőm 32, az ugye 10 év(te meg 5 éven parázol?!)...Még soha nem volt ilyen jó kapcsolatom senkivel...Nyáron költözünk össze...
2012. máj. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoban gondold at, hogy mi lesz kesobb nekem is a volt szerelmem 5 evvel kisebb mint en, en most 32 vagyok o meg 27 2.5 evet voltunk egyutt mikor bedobtam, hogy en vele szeretnek maradni orokre es csaladot alapitani vele azonnal meggondolta magat, hogy o meg kell elje az eletet, tehat ennyi.
2012. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet! 5 év nem számít sokat. De pl. a barátnőm (13) egy 26 éves sráccal jár!! hát először kiosztottam :D

szóval ez semmi! normális lehet :)

2012. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te utolso kommentalo, olvasd el mi a tema utanna irjal, amugy nagyszeru kis baratnod lehet, a 13 eves.
2012. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!