Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikeres fiúk! Komolyan, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres fiúk! Komolyan, nem értem, hogyan csináljátok, hogy tudtok lányokat elcsábítani és megszerezni magatoknak? Mi a titkotok? Tényleg a jó külsővel taroltok, ennyi elég is vagy van más is, ami a sikeres csajozáshoz kell?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam hogyan, elmegy csávó buliba odamegy a csajokhoz:"Hello csajok, én X Y vagyok, nagyon édes vagy, gondoltam nincs olyan hogy ne menjek oda ehhez a gyönyörü csajhoz, igazán édes vagy..."


Ilyenkor sok csaj be van szarva, de a csávó mind löki a dumát, be nem áll a szája, még nyom egy pár vicces szöveget, aztán a végén úgy búcsuzik el, a csajtól hogy elkéri a számát lazán és ölelő kezekkel elköszön a csajtól.A kiscsaj le lesz döbbenve, de beindulnak a dolgok benne, beinditja a fantiziáját.A srác megközelitése rövid de velős.Azt hiszem igy mükődik a dolog.

2012. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Én úgy érzem sikeres vagyok csajozás terén. Akit eddig meg akartam kapni azzal összejöttem. Hozzá kell tenni sose érdekeltek a plázaribanc típusú lányok.


Egészen az első kapcsolatomig, (17 év) azt hittem szűzen fogok meghalni. Miután összejött velem az első párom utána már nem volt gond az ismerkedés. Ezért én mindenkinek aki úgy érzi nem sikeres a csajozásban azt mondom az első lépés beszélgetni kell megtanulni velük.

Megszólítani a legnehezebb, utána ha azt vettem észre 10 perc után hogy nem vagyunk egy hullámhosszon akkor hagyom. szerintem mindenkinek meg van az típusú lány aki könnyen el tud varázsolni.

Legyél magabiztos, s kezd el gyúrni. De ne a csajok miatt hanem magad miatt. Ha azt látod a tükörben hogy sikerült 10 kg hízni vagy fogyni, meg fog nőni az önbizalmad s el tudod hinni hogy értékes ember vagy!

Sok Sikert

2012. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, ha szép vagy. Azt hiszem ezt nem kell magyaráznom. Előny, ha ápolt vagy. Finom az illatod, szépek a ruháid, a cipőd.


Magabiztosnak kell lenni. Egyszerűen jó vagy, és jó veled lenni. Kész.


Ha tetszik a lány, mondd meg neki. Ne legyél bunkó a "dugnálak bébi hogy a torkodon jönne ki" dumák riasztóak.

Egyszerre egy nőre koncentrálj: visszatetsző, ha az orra előtt kezdesz mással szemezni.


És mosolyogj. Sokat, és szépen.

2012. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18:38


Azok a csajok akik az ilyennek bedőlnek, és le lehet róluk dumálni a bugyit pár óra alatt, azok aztán nem sok mindenre jók...

2012. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a megközelités se jó, akkor hogy másképp, a normális nőknek profi csábitó kell?Mert abban kevesen profik , főleg ha nem tinikről beszélünk.
2012. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!