Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már jó ideje tetszik és jó ideje ismerjük is egymást. Hogy hívjam el randira? Hogy mondjam el neki hogy tetszik nekem? én 10 osztályos vagyok ő 11 ez lehet akadály?

2012. máj. 14. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg éreztetni vele, hogy érdeklődsz iránta. Szemezz vele, légy kedves hozzá, dicsérd meg a ruháját, a haját, a cipőjét, a nevetését, a mosolyát. Te is mosolyogj rá sokszor. Ha érzed, hogy veszi a jeleket, kérd meg valamire. Például, hogy adjon kölcsön neked egy könyvet. Ekkor haza is kísérheted, és közben beszélgessetek mindenről, ami csak eszedbe jut. Hajrá!
2012. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy fogyott és zöld utad van, a nőknek csak ez a fontos, egész életük ekörül forog.
2012. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én viszont azt hallottam hogy soha nem szabad egy nő vel a súlyáról beszélni vagy azt megamlíteni egyébként abszolút nincs mit fogynia
2012. máj. 14. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez úgy helyes hogy sosem szabad a súlyáról őszintén beszélni. Mindig azt kell mondani, hogy fogyott.

Valamilyen érthetetlen okból ez a nőknél egy sarkalatos pont.

2012. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a fogyásán kívül valami mással is eltudnám csábítani?
2012. máj. 14. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Probald a fantaszikus szemelyisegeddel, humorerzekeddel, oszintesegeddel... :D
2012. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!