Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, azt miből lehet látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, azt miből lehet látni rajtatok buliban, hogy ismerkedni, pasizni vagytok ott?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl abból, hogy jól megnézzük a fiúkat.
2012. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlagnál több smink, rövidebb szoknya, mélyebb dekoltázs, és a pásztázó tekintet mindent elárul.

24/N

2012. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kiöltözést én inkább a hiúsághoz kapcsolnám.


Az, hogy valaki pasizik/csajozik egy buliban az elég nyilvánvaló. Mindkét nem esetében szemezni próbálnak az emberek, illetve a metakommunikációt is érdemes figyelni. Ha a másik is érdeklődik akkor szabad az út. Végtére is az a fontos, hogy te érdekled-e.

2012. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

á, én ha elmegyek bulizni, kiöltözök. alapból lazán öltözködöm, a kényelmes cuccokat részesítem előnyben, így az "éjszakai életben" kompenzálok rövid szoknyával és csinos felsővel.


ha én pasizni akarok, tényleg a szememmel is "keresem" a jó pasikat (bár ha már itt tartunk, én állandóan az emberek arcát nézem), tánc közben "csábítom" a pasikat, néha megengedek egy mosolyt is, ilyenek...

2012. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez eltérő. Én sosem öltözök ki annnyira, sosem veszek fel szoknyát, nem sminekelm ki magam, csak a hajamat megcsinálom, kiengedem, mert hosszú hajam van, vmi kis szép inger felveszek, passzos nadrág és ennyi. De buliban általába ismerkedni megy az ember szerintem, max. akkor nem, ha a barátjával van
2012. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Testbeszéd, szemkontaktus, kisugárzás, öltözködés, mozgás, tapasztalat
2012. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Buliba els sorban szórakozni mennek az emberek.


Aki ismerekdni akar, az többnyire eggyéjszakás kalandot keres, ez meg eléggé feltűnő. Nem érdekli az amit mondassz, csak az, hogy leszedje rólad a ruhát.


Gondolj csak bele, szórakozóhelyen kialakulva csak felületes ismeretségek a gyakoriak. Különösebben beszélbgetni úgyse lehet, mert hangos a zene, és kicsi rá az esély, hogy tökismeretlenül pusztán a külsőségek alapján találj egy stabil kapcsolatot.

2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!