Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek hozzá szólni gyáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek hozzá szólni gyáva vagyok! Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában aki nagyon be jön nekem de én mindig is félénk voltam nem merem megmondanni neki hogy tetszik! Félek ha elmondom kiröhögnek! hogy kezdjek el vele beszélni?
2012. máj. 15. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

1. Férfi vagy,elegem van már az ilyen gyáva emberekből.

2. Ne rohand le egyből azzal,hogy tetszik neked. Menj oda hozzá mosolyogva,kérdezz tőle valamit,de ne azt hogy jó a segegd,kő kóla? ,hanem mondjuk,becsengetés előtt,hogy csöngettek-e már,vagy hogy tudna-e segíteni,hol találod ezt a termet,mittomén találj ki valamit. Ha segít köszönd meg,és dicsérd meg a haját,vagy valami.


17/L

2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia józsi vagyok! van egy pepsid?
2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell félénknek lened :) próbálj vele barátkozni . vegyél fel vele szemkontaktust . vagy dicsérd hogy milyen csinos . aki kiröhög arról annyit hogy még gyerek-es a gondolkodása . bár te se lehetsz nagyon idős ha erre gondolsz hogy kiröhögnek :)
2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De szeretném,ha az lenne a baj,hogy nem merem meg szólítani a csajt,általában az,hogy nem tetszem nekik....Ne legyél nyámnyila,bátraké a szerencse.
2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy osztályba jártok akkor valami tanulnivaló kacsán kezdj el vele tárgyalni.

Ha nem osztálytárs, de van valami közös tevékenység, ahol csoporttársak vagytok , akkor ott is van téma.

Ha semmi közös, akkor csak ha egyszer egyedül látod valahol a folyosón, akkor kezdj el vele beszélgetni, hogy melyik osztályba jár, meg hogy hogy megy neki a tanulás. Esetleg ha azt mondja, hogy bukásra áll angolból, akkor mondd, hogy szívesen tanulsz vele! Vagy ha azt mondja, hogy profi matekból, akkor kérd meg, hogy segítsen, mert neked épp az nem megy... ilyesmi...

Aztán közben jöhetnek a magántémák, míg meg nem ismeritek egymást. Ha szívesen van veled, bejössz neki, akkor nem fog lerázni.


Annyi csak, hogy ne mások előtt kezdeményezz nála, mert akkor nagyobb a kiröhögés esélye. Csak titokban.

És csak bátran! Mert lehet, hogy te is tetszel neki, de mivel ő a lány, főleg nem kezdeményez és csak hiába vár rád....

2012. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan próbáld meg. nem fog kiröhögni csak akkor ha egy ********:)) ha meg bunkó akkor nem érdemel meg. csak a bátraké a szerecse
2012. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!