Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nincs ideje, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs ideje, vagy csak kifogás? Ti jártatok hasonló cipőben, mert én még nem és egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi van.

Figyelt kérdés
Van egy lány (16 éves) akivel régen, még ősszel többször találkozgattam, úgymond randiztunk. Aztán megszakadt a kapcsolat, mind1 hogy miért. Május eleje óta újra elkezdtünk neten dumálgatni, a múlt héten el is hívtam jégkásázni, volt kedve szívesen jött. Egy szép kis délutánt eltöltöttünk. Aztán most rákérdeztem, hogy lenne-e kedve fagyizni és kutyát sétáltatni pl csütörtökön?(nem több órás programra gondolok). Erre azt írta, hogy ez a hét nem jó neki meg a jövő hét sem, mert nagyon elfoglalt, jövő héten zongora vizsgája lesz, a fotópályázatra is el kell a héten készíteni a cuccokat, akkor a sulira is készülni kell, házi, tanulás stb. Lényeg, hogy nincs ideje. Na most én úgy vagyok ezzel, hogy elhiszem neki, hogy elfoglalt, mert tényleg sok különórára jár stb, de 1 órácskára sincs ideje találkozni? Ez nekem olyan elképzelhetetlen. Én is elfoglalt vagyok, de egy kis időt tudnék szakítani a találkára. A múltkor is meg még régebben is mondtam neki, hogy mondja meg ha nincs kedve találkozni, nem sértődök meg, akkor legalább tudni fogom hogy mi a helyzet. De nem, azt mondja, tényleg csak elfoglalt. Most nem akarom neki már mégegyszer megemlíteni, hogy ne kifogásokat keressen ha nincs kedve találkozni, mert nem akarom már kiakasztani ezzel, hogy ennyiszer ezt mondogatom neki. A múltkor is mikor mondtam neki, kisebb vita kerekedett, aztán a végén megbeszéltük, nem akarom ezt mégegyszer. Tényleg sok mindent csinál, de tényleg a héten legalább egyszer nem tud időt szakítani egy kis délutáni programra? Főleg hogy mondja, a jövő hét sem jó neki, én ezt egyszerűen nem tudom elképzelni! Az is hozzátartozik hogy még koleszos ugye ami nehezíti a dolgát csak :P

2012. máj. 15. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
tényleg nincs ideje. ne akaszkodj már ennyire rá :D majd találkoztok 2 hét múlva, kibírod.. és ne hozd fel neki megint
2012. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a lányt, de bőven lehet, h nem ér rá.

Nálam is sokszor alakul így és nem hisznek nekem.

(az is lehet, h van egy pici ideje, de lehet, hogy olyankor meg szeretne szusszanni egy keveset és nem akkorra is betáblázódni - szóval ne haragudj meg rá emiatt)

2012. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket :). Azért szerintem azt nem lehet nevezni ráakaszkodásnak, hogy hetente egyszer elhívom vhová. De még ha heti 2-szer szeretnék vele találkozni, azt sem mondanám ráakaszkodásnak. Lehet nekem azért fura ez, mert én arra tudok időt szakítani, amire valójában szeretnék, én így gondolkodok. Na meg, így hogy alakuljon ki vmi "több" közöttünk, ha heti 1-szer tudunk csak találkozni, vagy vmikor még annyiszor sem, ezt nem értem!
2012. máj. 15. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most negatívan fogok hozzászólni de én ha valakit nagyon szeretek és csípem akkor én mindent megteszek annak érdekében hogy ha nem is sokat de pár perc erejére láthassam , lehet hogy úgy van vele hogy ha messze laktok egymáshoz csak az út sokáig tart így inkább otthon marad, vagy miért nem ruccansz be hozzá meglepiből csak pár percre hogy ne tartsd fel a dolgában.És meglátnád valóban mi a helyzet ha esetleg nem lesz komoly dolog akkor ne ámítson feleslegesen.
2012. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én egyetemre járok, nem gimibe, de nyugodtan hidd el, hogy amikor azt mondom nincs időm, akkor nincs, mert minden perc számít. Millió házi és zh, a határidők szorosak. Sokszor vagyok úgy, hogy annyira kevés időm van, hogy ha csak EGY házit kéne leadni a határidőig, akkor sem lennék készen vele, de legalább 3-4-et kell, nem beszélve az 1-2-3-4 zh-ról eközben. Ilyenkor jön az, hogy gép üzemmód és -szó szerint- éjjel nappal tanulás, majd alvás 2-3 nap fent lét után. Nem, nekem sem lenne találkozni veled, akármennyire is kedvellek. Sőt, azt sem szeretném, ha feljönnél, mert akkor ugyanúgy semmit nem haladok a dolgommal.

Tudom ez más, mert gimi. Nos nekem gimi utolsó féléve volt olyan, hogy volt 4 hónapom felkészülni az emelt fizika érettségire, mert utolsó pillanatban döntöttem el, hogy nem matekból megyek..4 hónap alatt ismételd át az négyéves anyagot, plusz tanuld meg az emelt anyagokat, gyakorolj, dolgozd ki az összes többi tételt, tanulj azokra a tárgyakra is. Szóval abban a félévben sem volt túl kedvem/időm senkihez. Aki nem értette meg, mehetett a levesbe. Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés, hogy hagyj békén...volt akkoriban barátom, többek közt ezért lett vége, mert nem fogta fel, hogy nem érek rá mindennap csevegni vele msnen 4-5-6 órát.........ennyi.

Egyetemen megtanultam, hogy nem úgy van ám az, hogy "arra van időd amire te akarod, hogy legyen.."

2012. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Na meg, így hogy alakuljon ki vmi "több" közöttünk, ha heti 1-szer tudunk csak találkozni, vagy vmikor még annyiszor sem, ezt nem értem!"


Nem arról van szó, hogy soha nem lesz ideje veled hetente találkozni, csak most nincs. Szerintem várd ki azt a 2 hetet, és ha utána hajlandó veled találkozni, akkor minden rendben. Ha 3 hét múlva is ennyire elfoglalt lesz, az gyanús.


Azt viszont megkérdezheted, hogy a zongoravizsgáját meghallgathatod-e, vagy hogy előtte - gyakorlásképp - nem játszaná-e el neked a vizsgadarabjait. Vizsga után megdicséred, hogy milyen szépen játszott, és mész utadra, max hazakíséred. De ha azt mondja, hogy nem, azt is fogadd el (lehet, hogy túlságosan izgulna, ha ott lennél).

2012. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt fogom csinálni, hogy most megvárom ezt a kis időt. Jövő hét szombaton lesz a szülinapja, akkor fel akarom köszönteni, akkor majd megbeszélem vele a dolgokat. Vagyis megint elhívom akkor vhova és ha megint azt mondja h elfoglalt, akkor beszélek vele, hogy sztem ez így nem jó :)Kicsit inkább várok, és ha ez nem egyszeri alkalom, hanem többször előfordul akkor megbeszélem vele a dolgot, mert akkor ő ezt nem szeretné annyira mint én ezek szerint, bár akkor nyugodtan megmondhatná hogy nincs kedve találkozni velem, ezt ő is tudja. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, köszi a válaszokat :):)
2012. máj. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!