Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még a világon romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a világon romantikus, kedves fiú? Én még nem találkoztam eggyel sem :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok, barna félhosszú hajjal, barna szemmel..:D Kicsit alacsony, csöndes..de barátkozó és "minden" hülyeségre kapható.. Tudom,tudom még semmivel sem vagyok elkésve, de annyira szeretnék egy srácot magam mellé, akivel el lehet menni sétálni az erdőbe stb.. nem csak mozizni, vagy ne adj isten inni.. :ss Ha néha-néha összefutok egy ilyen fiúval, akkor sajnos csak belülről felel meg az 'elvárásaimnak'.. de külsőleg nem jön be..

Vannak még ilyen fiúk..??! :|



2012. máj. 17. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugye az megvan, hogy ez nem társkereső oldal, bármennyire is annak tűnik?
2012. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
vannak
2012. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
vannak.
2012. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Első: ahham..vágom.. :') nem azért tettem fel a kérdést..
2012. máj. 17. 14:54
 5/27 anonim válasza:

Meglehet de még énse találkoztam ilyennel.

Ha jobban megismered ugyis lessz hibája szal meg kell tanulni elfogadni ugy ahogy van.

Én 14 éves vagyok viszont nekem még egy kapcsolatom se volt,mert ha már komolyan azt hiszem h megvan az igazi rájövök h vmi közénk áll mindenképp.:(( (ez mostani tapasztalat.)

2012. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
van, de az igazi romantikát (és nem a popromantikát, ami olyan amerikána ízű) betegesnek tartják a lányok.
2012. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Merthogy szerinted mi az igazi romantika?
2012. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hát én az eseted lennék,ès még jól is nézek ki.Mondjuk nekem megvan a saját baràtnő-jelöltem.Mindenesetre ne add fel a remènyt!
2012. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok az! De gyanítom messze laksz. :(
2012. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
vannak, de nem fog neked elkezdeni csöpögni egyik se. A korosztályod közt meg csak nyomi hülyegyerekeket találsz max, ne ilyenkor kezd el lovagot keresni, ahhoz még senkik a hozzád passzoló nyomik.
2012. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!