Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha úgy hívok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha úgy hívok el egy lányt valahova, hogy akkor beszélünk először?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon bejön nekem, el is döntöttem, hogy bepróbálkozok nála, de még sosem beszéltem vele ezelőtt. Az gáz ha már az első beszélgetéskor elhívom valahova?

2012. máj. 17. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz :))

19/L

2012. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Ha bejössz neki, akkor tuti örülni fog neki. Ha meg nem jössz be neki, akkor legalább az elején tisztázódik a dolog és nem futsz felesleges köröket.

Én mindig is örültem, ha valaki nem húzta a dolgokat, hanem egyből elhívott randira. Szerintem az annyira férfias meg ilyesmi :)

19/L

2012. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neten: nemok

Fésztufész: ok

2012. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jahogy ne törjem meg a kombót :DD

19L

2012. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem is neten gondoltam, f2f...
2012. máj. 19. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Pláne attól a fiútól,akire várok.. De hát buszon necces :S Remélem,neked szerencséd lesz!

18L

2012. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!