Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kérdéseket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket lehet feltenni kínos csend esetén?

Figyelt kérdés
kérdés,kínos csend, beszélgetés, téma
2012. máj. 18. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fingtal?
2012. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a kulcsszavakat megint rossz helyre írtam.
2012. máj. 18. 11:39
 3/12 A kérdező kommentje:
ez a kérdés nem túl megnyerő :D
2012. máj. 18. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:
"akkor kábelt fektettem..."
2012. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
anyád hogyvan?
2012. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor dugunk?
2012. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan kérdezd olyanról,ami téged is érdekel. Kínos csend szerintem azért van, mert félsz olyat kérdezni,ami esetleg nem érdekelné őt. Fel lehet hozni az utazást,hova utazna el szívesen. Milyen vicces dolgok történtek eddig vele. Kérdezheted,hogy szeret e főzni,mi a kedvenc étele. Milyen kutyafajtákat szeret.Szeret-e túrázni.
2012. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon helyzetfüggő, hogy hol vagytok, mi van körülöttetek. Mert pl egy kávézóban/étteremben pl az ételek jó téma vagy mindig helyzettől függ. De amúgy a csend tényleg azért van, mert nem mertek kérdezni, pedig biztos lenne 1000 kérdésetek. Általában én ilyenkor szoktam felhozni a merre voltál eddig külföldön? kérdést vagy az állatokat.
2012. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még mikor a barátommal vagyok akkor is előszokott fordulni, hogy hirtelen nagyon nagy lesz a csend. Olyankor szoktam mondani, hogy "Te is elég csendes vagy ma" és akkor ujra elkezdünk beszélni valamiről.
2012. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy randin?

Ott szerintem az a jó, ha nincs kínos csend. Mármint ha csend is van egy kicsit, az nem kínos egyikőtöknek sem. Nyálas duma lesz, de én szeretem ha valakivel a hallgatás is jól esik:D

2012. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!