Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miféle ez az új lekoptató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle ez az új lekoptató szöveg szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Fog egy karikagyűrűt ráteszi a gyürüsujjára, és azt kamulja, hogy el van jegyezve.


ha megkérdezed mikor lesz az esküvő:


- ööö....háááát jövő héten....ööö...szeptemberben!


Hogy hivják a pasidat?


- ööööööö...[tetszőleges férfinév]


- Most az első szerelmed nevét mondtad?


- [vigyorog, mert IGEN!]


szóval szánalom. Főleg, hogy utána valami csávókával kavarnak, csak mivel a faszi nem nyomult rá két herével, ahogy azt kell, igy a csaj nem dobta be ezt a védelmi trükköt. De hát ő baja.



2012. máj. 19. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell otthagyni egy névjegykártyát, és mondani hogy ha meggondolta magát hívjon.
2012. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
harapásnyomokat szoktam max a lányokon hagyni, nem hogy névjegykártyát:D
2012. máj. 19. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát én ilyennel még nem találkoztam... :D De ha már bevetném felkészülnék jó előre.
2012. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Khm...harapás nyomokat?Mi vagy te Edward...
2012. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kb 10 éve rendszeresen járok szórakozni heti legalább 2szer, de egyszer sem találkoztam még ezzel a dumával, maximum suttyó helyeken, amiket nem neveznék "szórakozóhelynek", vagy Balaton-parton, egyetemista bulikban és egyéb bescsületsüllyesztőkben. Ha nem akarsz ilyen élményt a jövőben, nem árt megválogatni, hol szórakozol.
2012. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

ilyen lekoptató szöveget nem igazán alkalmaztam még. inkább olyat, h:

- Nem, köszi.

- Nekem te nem.

- Nem vagy az esetem.


Ja meg amikor erőszakosak:

- A képedbe nyomjam az öklöm?

2012. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért használják ezt, mert vannak emberek, akiket nem lehet másképpen lerázni.

Nekem is volt,hogy rámtapadt egy alak és egyszerűen hiába utasítottam el, nem értette a nemet. Egy ilyen barommal mégis mi mást lehet kezdeni? Én nem fogom megütni vagy bántani, de azért bosszantó, hogy ha már ott tartok, hogy azt mondom "takarodj innen", azt sem érti meg.

2012. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyomulni rá két herével ahogy azt kell???!

Mivan?!

2012. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nyomulni két herével az azt jelenti, hogy nem csak ülsz és várod a csodát vagy azt, hogy a lány lépjen.
2012. máj. 21. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja értem.Mondjuk elég mocskosan hangzik..:)
2012. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!