Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az érzelmes, kedves, aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmes, kedves, aranyos szép lányok hová tűntek, miért van ennyi beképzelt, flegma, egoista fiatal lány manapság?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tini korosztály a fogyasztói társadalom produktuma. Mindenkinek ki van adva magazinokba, reklámokba milyen az ideális nő, nekik milyen férfi "jár". Így persze, hogy pár évvel később is megmarad ez a szokásuk... ebből nehéz kitörni, nehéz felismerni, hogy mennyi szart ültetnek belénk, aminek semmi létjogosultsága.
2012. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
ennyi erővel az érzelmes, kedves, aranyos, helyes fiúk hová tűntek, miért van ennyi beképzelt, flegma, egoista fiatal fiú manapság?
2012. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 valaki *.* válasza:
100%
Megváltozott a világ....mi is megváltoztunk.....ENNYI
2012. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
itt vagyunk mi is! Csak nektek a nagyzolós hangos nagymellü kövér kurv a kell:( a csendes, intelligens lányokon átnéztek, bšszátok meg!!!! :) 22 lány
2012. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert ezeket a lányokat is addig piszkálják, míg bele nem kerülnek ezekbe a körökbe.. Saját tapasztalatból mondom, hogy a fiatalok körében ez a divat, hogy alig 15 évesen kibeszélik, hogy ki kivel szexelt eddig.. És itt vagyok én aki csak néz, hogy ezeknek a lányoknak semmi tartásuk, erkölcsük nincsen.. Ki kell tartani, mert egy idő után talán meglátják azokat az értékeket is amik igazán fontosak, nem pedig a nagy mell, vagy hogy eddig kivel feküdtek le.. 16/L :)
2012. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én tényleg szeretnék rendes lányt találni, de azért külsőre is legyen vonzalom köztünk, az is számít. Persze hiába szép egy lány, ha egy értelmes mondatot sem tudok vele beszélni. :)

Ja és nagymellekért nem rajongok, ritka kivételként a kicsi, feszes cicik jobban bejönnek, bár nem a mell a legfontosabb.


A vékony lányok a gyengéim, talán ez a legnagyobb vesztem tudom és felszínes vagyok meg válogatós, de mindenki ezt csinálja és mi értelmes olyannal összejönni, akihez nem tudunk vonzódni szexuálisan?!

2012. máj. 21. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:

én már találtam pár megfelelő lányt, de egyik sem vonzódott hozzám, ez van. Majd megoldom.

f18

2012. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, igy van a fiúk is lányok is nagyon beképzeltek lettek.Azért ez a dolog meg a 30asoknál se csillapodik, ha éppen nem férjes/nős.Mi a megoldás?Semmi, egésséges önbizalom és önértékelés neked a többiek meg bekaphatják.
2012. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nyee válasza:
elnyomás alatt vagyunk mert a fiúknak a flegma csajok kellenek... úton út mentén flegma csajokba botlik az ember... azért csinálják mert ez "menő", és sok pasinak az kell akit nem kaphatnak meg...ezért flegmáznak...
2012. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az előttem lévőknek adok igazat, vannak meg olyan lányok .

17/L

2016. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!