Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a lányról, aki kb 1 hete szakított a barátjával és most mással jár?

Figyelt kérdés

Vagyis rólam van szó...Szakítottam a barátommal,mert nem akartam komoly kapcsolatot és úgy alakult,hogy egy régi ismerősömmel kissé összejöttünk és talizgatunk.

16/L


2009. jún. 28. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
És szerinted ez baj? Szerintem nem.
2009. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, amikor megismertem a jelenlegi barátnőmet, volt neki barátja, de nem volt jó a kapcsolatuk, és kb 1 hónap ismertség után annyira összebarátkoztunk, hogy tőlem kérdezte, hogy dobja-e, mit csináljon... és végül is dobta, és pár napra rá összejöttünk úgy komolyabban, és azóta járunk, nemsokára 2 éve. Az elöttem levő fiuval csak 1-2 hetet "járt" de a fiunak nem csak ő volt az egyetlen barátnője. Nekem meg akkor nem volt barátnőm.
2009. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egészségedre, nekem is volt hasonló, ha így alakul akkor így alakul.
2009. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy semmit nem éreztél az előző srác iránt. Ha igazán szeretted volna, akkor több idő kéne kiheverni. Az meg elég érdekes, hogy nem akartál kapcsolatot, most meg mással jársz. Szegény srác ne tudja meg, mert nagyon szarul fog neki esni, ha ezzel az indokkal dobtad.
2009. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem szeretted eléggé a barátodat, ezért szakítottatok, és hamar túlléptél rajta. ennyi, nem kell ezt túl mizériálni.
2009. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!