Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit fogadhatok el az első 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogadhatok el az első 3 randin a pasitól úgy hogy ne tűnjek pofátlannak, ha meghív fagyizni mennyi gombócosat kérhetek hogy ne gúvadjon a szeme?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg mindentől függ, mert a férfiak és a nők is rengeteg félék, de gondolom hogy 2 gombócba nem fog belehalni :D
2012. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

csak nem megy tönkre 3 gombócba...

Szerintem italt fizesse, ha a kaja sokba lenne, akkor azt felezzétek, de mondjuk egy pizzát csak kibír.

Én azt szoktam, hogy felajánlom kajánál, mindenki a magáét fizeti, de ha akar fizetni, nem erősködöm.

Ha sokat jártok moziba, kajálni, akkor az működjön, hogy egyszer te, egyszer ő fizet.

2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában egy minél olcsóbb üdítőt szoktam kérni, vagy 1-2 gombócot, vagy mindebből úgy olcsóbbat. Persze mindig felajánlom, hogy fizetek, csak ha udvarias akar lenni, és meghív, akkor se kerüljek sokba. Én ezt szoktam.
2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egy nem túl drága üdítőbe, vagy 2 gombóc fagyiba nem fog tönkre menni, ha meg ennyitől gúvad a szeme, akkor spúr.

Én is maximum ennyit fogadok el, egyébként pedig ragaszkodom hozzá, hogy felesben fizessünk és következő alkalommal én fizetem a fagyit. :)

2012. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ja mondjuk írhattad volna, mennyi idős vagy, én a 2. vagyok és úgy vettem, hogy már mindketten dolgoztok. De gondolom nem hív meg olyan helyre, ahol nem tudná állni a számlát.
2012. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hät en ha meg hivtam 1 lanykat kaja fagyi barmi fizettem most nem neztem h hany gomboc fagyit eszik vagy mien italt iszik ha dragabb volt akk dragabb :D neki az esettt jol. :) F23
2012. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
na ne fárassz !! kamm kérdésekkel amúgy nyugottan kérhetsz 30 gombócot + a pénztárcáját csajok ezt szokták nem ?
2012. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Beviz Elek ***** válasza:
40%

Ez legfőképpen az anyagi helyzetétől függ. Gimis koromban nem kaptam zsebpénzt, egy mély lélegzetre sem tudtam volna meghívni egy csajt. Ezért nem is próbálkoztam. Most suli mellett tudok melózni, így sokkal könnyebb, nem az ártól gúvadna a szemem, hanem attól, hogy mennyit tud benyomni:) Ha van miből, szívesen meghívom, nem nézem az árakat.


Igazából szerintem a legfontosabb a csaj hozzáállása. Attól függetlenül, hogy nem engedem fizetni, jó érzés, hogy nem várja el... A másik, hogy ne legyen lehúzós p.csa, akinek az számít, hogy mire hívjuk meg, vagy a másik aki csak kelleti magát, hogy ingyen éljen egy napot, esetleg 2-3-t. A pofátlanság szerintem nem a gombócok számától függ, hanem a stílustól!

2012. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz, úgyis olyan helyre visz, amit megengedhet a pénztárcája! Fagyiból meg: hát szerintem te sem eszel 3 gombócnál többet, nem? :D Annyit meg nyugodtan kérhetsz.

Ha étterembe visz, nyilván ne libamájat rendelj, hanem valami középkategóriásat, mint pl pizza, v gyros tál.

2012. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Arany középút: ne kérd ki a legdrágább koktélt, vagy szarvashúst áfonyamártással! :) De ha a lány csak egy pohár ásványvizet fogadna el, az nekem bántó lenne.
2012. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!