Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érzi más is, hogy nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi más is, hogy nincs olyan lány/fiú a világon, akibe beletudna szeretni, aki külsőre és belsőre is egyaránt hozzávaló, szerethető? Mert én ezt érzem.

Figyelt kérdés
Hatalmas űrt érzek, nincs olyan lány, aki a külsején kívül jellemre is elbűvölne és értelmetlennek látom a párkeresést, mert a mai lányok közt nem találtam még olyat, aki külsőre és jellemre is megfogott volna egyszerre és még szabad is. Úgy érzem nincs is ilyen lány, talán csak egy álmot kergetek, pedig tényleg nem nagy elvárásaim vannak. KÜlsőre inkább vékony, alacsony legyen és arcra fogjon meg. Belsőre kedves, megértő, hűséges, ragaszkodó, humorérzékkel megáldott és jó beszélgetőpartner legyen.

2012. máj. 25. 17:46
 1/9 Carlsokolbász ***** válasza:
Neked teljesen mindegy, hogy ki mit ír ide. Rajtad nem fog segíteni. Úgyhogy azt mondom, hogy pantoprazol!
2012. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csegi89 ***** válasza:
csak egy tipp: keress egy idősebb lányt, lehet belsőre is megfog...
2012. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen én is úgyérzem hogy nincs olyan lány aki belémszeretne és akibe bele tudnák szeretni. Aki külsőre és belsőre is egyaránt hozzám való. Nekem sincsenek nagy igényeim. Az a vicc hogy se ronda se sík hülye nem vagyok. De ez van. Most boldogabb vagy kérdező h nem vagy egyedül?
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. A lányok arrogáns balf.z p.ák a mai világban. Kifejezetten gyűlölöm már őket. És a leges legszomorúbb az hogy nagy részben az idióta férfiak tették őket ilyenné, és emiatt alakult ki minden úgy, ahogy most van :(
2012. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy jó van az egészben sok szép lányt megnézni a városban.


Tudom a többséget megismerni nem érdemes, mert jellemre nem érnének egy kapcsolatot velem, de amíg csak a bájos külsejüket látom, addig boldog vagyok, ha csak kis ideig is.


Szerencésre erre felé rengeteg szép lány van, de csak külsőre szépek nagy valószínűséggel!


Végülis érthető, szépek így megtehetik, hogy bunkók, lekezelőek, egoisták, utálatosan, hisztisek lehessenek, mert úgyis jut nekik pasi akármikor.


Ellenben a csúnya, kövér lányok épp fordítva, belsőre szépek.


Ha a szép és a csúnya lányok két pozitív részét össze lehetne tenni egy igazán jó nőt kapnánk.


De ilyen nincsen, úgyhogy ezért vagoyk inkább egyedül, mint kényszerkapcsolatban olyan lánnyal, aki iránt nem érzek vonzalmat.

2012. máj. 25. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy érzem, hogy belém nem tudd senki szeretni....13/F
2012. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En lany vagyok de en is igy vagyok ezzel eddig 2 fiu volt akinek tetszettem. A poen hogy mindketto magasrangu apa gyereke .. :-) en meg mindig az egyszeru emberek kozott keresgeltem de valahogy mindig az van hogy megismerkedem eggyel... Elvagyunk.. Talalkkozgatunk..smsezunk... Aztan osszejonnek massal... En meg kiakadok.. Ez van.. De amikor nem vartam a josracokat, akkor megtalalnak...
2012. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek. Eddig egy barátom volt, az is már jópár évvel ezelőtt és még csak gyerekszerelem, azóta egyedül vagyok. Nekem az a különbség, hogy a korosztályomban érzem ezt, az idősebbek talán már érettebben tudnak gondolkozni, van céljuk és tisztelik a barátnőjüket. Egyébként az a legrosszabb az egészben, hogy amikor megnéznek az utcán (mostanában szerencsére egyre többen:)), sokszor helyes fiúk, mindig az jut eszembe, hogy lehet, hogy van olyan pasi, akivel tényleg összeillenénk, de mivel nem sok lehetőségem van ismerkedni, az utcán meg nem szokás leszólítani akárkit, így mindig elszomorodok, hogy tényleg soha nem találok rá az igazira... Ráadásul nem vagyok bulizós, és a nyugodt, megbízható, szerethető pasikat kedvelem, akik pedig általában félénkek és ezért kezdeményezni sem mernek. De még reménykedem, hogy ha nem is én, legalább más rám talál.:)
2012. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elképzelni, hogy beletudnék szeretni akárkibe is. Van egy fiú, akinél elszúrtam. Igazából szerintem ő az, és ő is marad örökre életem nagy szerelme. Ő elfogadott külsőre, belsőre, és a lehető legjobban passzolt hozzám. Eldobta magától értem a barátnőjét. Aztán egy apróság miatt mégsem. Mondjuk engem nem érdekel, nem adom fel. De rajta kívül mást nem tudom elképzelni, hogy valakinek a kezét fogom. Nem a fiú miatt, hanem csak úgy alapból.
2012. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!