Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyiket választanátok? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok? 16/L

Figyelt kérdés

Tettszik nekem 2 fiú is...És nem tudok választani

1.Velem egy idős egy osztályba járunk...Magas szőke haj barna szem elég sovány...Kedves velem máshogy viselkedik ,mint a többi lánnyal,de azt mondta tetszik neki az egyik csaj osztálytársam...én nem venném észre ha nem mondta volna :P

2.Egy évvel fiatalabb..Barna haj,sötétzöld szem, elég magas kicsit izmosabb,mint a másik srác.Furcsa fiú,de tetszem neki és mindig bökdös Facen...


2012. máj. 26. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a második srácról rengeteg mindent megtudtunk, csak a szerintem párkapcsolatban fontos dolgokat nem. Nagyon jó dolog az, ha valaki izmos, meg tudni, hogy milyen színű a haja, de ebből nem tudjuk meg, milyen ember. Az elsőről se tudtunk meg többet. Ha az érzelmi intelligenciád eddig terjed, akkor jöjj össze azzal, amelyik jobban néz ki.
2012. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Az osztálytársadat semmiképpen se válaszd.
2012. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már első, a kérdező nagyon is sokat elárult,legalábbis számomra egyértelmű a helyzet.


Csak tudni kell a sorok között olvasni.;)


Na kifejtem,h sztem mire gondolsz kedves kérdező:

2. Direkt vele kezdem,mert sztem nem ő az igazi,az hogy tetszel neki,szerintem nem elég egy kapcsolathoz,és nem is biztos,h igaz. Az emberek bármit mondhatnak. A facebook meg a felszínes emberek fellegvára,ez a bökdösés meg akkora baromság,hogy az eszem megáll,én még senkit sem bökdöstem,és velem is csak azok csinálták,akik poénkodtak,vagy szívatni akartak. Röviden és tömören, Ne őt válaszd!


1. Ez a srác,szinte biztos ,hogy odáig van érted, számomra már ennyiből,amit írtál egyértelmű. Másképp viselkedik veled,mint a többi lánnyal,hát persze,hiszen érdekled,fontos vagy neki. De mivel az osztálytársad,nem meri bevallani az érzéseit,mert fél,h beég,és akkor mindenki kiröhögi ,az egész osztály. Ha osztálytársak vagytok,és ő azt mondta,h egy lány tetszik neki az osztályból,akkor egészen véletlenül,nem lehet,hogy te vagy az?;) Burkoltan már elárulta neked,csak nem vetted észre. A férfiak,ha igazán szeretnek egy nőt,akkor nem merik konkrétan megmondani,amíg nem biztosak a másik fél érzelmeiben. Valami ilyesmi dolog a szerelem.


Próbálj meg nyitott szemmel járni,és figyeld a srácok reakcióit,és az alapján válassz,amit a dolgok mögött látsz ,amit érzel. Remélem segítettem valamit.

2012. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 - Osztálytárssal nem járunk.

2 - Attól hogy bökdös még nem biztos hogy tetszel neki jobb lenne ha beszélgetnétek.

2012. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
DE a nevét is megmondta
2012. máj. 26. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

1. srác: Az, hogy osztálytársak vagytok, semmit nem jelent. Az exemmel osztálytársak voltunk, kicsit problémás volt, de teljesen kezelhető a helyzet, az iskola befejeztével még össze is költöztünk. Ha van egy kis eszetek, ez nem jelenthet problémát. A külső mindegy, ha neked bejön. Az, hogy máshogy viselkedik veled, egyértelmű jele annak, hogy nagyon szimpatikus vagy neki, az pedig, hogy mondta, hogy tetszik neki valaki más azt valószínűsíti, hogy úgy érzi, nem egy kategória vagytok, vagy hogy neked ő egyáltalán nem jön be.

2. A kor és kinézet még mindig nem számít. A furcsa az jó, az viszont, hogy bökdös faceen arról árulkodik, hogy unintelligens. Az ne legyen mérvadó hogy te kinek tetszel, az intelligencia viszont fontos.


Ezek alapján én egyértelműen azt mondanám, hogy az első srácot válaszd. A kevéske leírás alapján intelligensebbnek tűnik.

2012. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!