Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség aközött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség aközött, amikor egy lány azért néz, mert tetszem neki, vagy azért, mert zavarja, hogy nézem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon jól néz ki, szoktam is nézni, ő is néz engem.


Viszont nem tudom, hogy azért néz, mert zavarja, hogy nézem, vagy azért, mert én is tetszem neki?


Mi a különbség a kettő között?



2012. máj. 29. 19:13
 1/4 anonim válasza:
hát én is voltam már ebben a helyzetben de csak úgy tudod kideríteni ha elkezdesz vele beszélgetni az mindegy hogy miről de azért valami kellemes legyen úgy már rájössz könnyebben hogy mi is van
2012. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 2 másodpercnél kevesebb ideig néz, akkor zavarod.

Ha 3 másodpercnél tovább néz akkor tetszel neki.

Ha egy átlagos nézés időtartama 2 és 3 másodperc közé esik akkor a csaj nem tud számolni.

Ha izzad a homloka miközben néz akkor teljesen beindult tőled.

Ha vörösen világít a szeme miközben néz, akkor a jövőből jött, és John Connort keresi. (remélem Téged nem így hívnak)

Ha egy jókora műf@szt szopogat miközben néz akkor le akar cummantani.

Ha elnéz melletted akkor vak.

Ha keresztbe állnak a szemei akkor szemtengelyferdülése van.


Röviden:

HÁT HONNAN A F@SZOMBÓL TUDJAM? KÉRDEZD MEG TŐLE!

2012. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez a 2-3 másodperc dolog tényleg valami valós dolog vagy csak baromság?
2012. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én se tom eldönteni
2012. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!