Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a magyar fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magyar fiúk, férfiak közt hány olyan van, akinek lazán megy a csajozás, bármelyik lányt megtudja magának szerezni, akit csak akar nagyobb görcsölések és kínlódások nélkül?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 01:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak 40%-a ilyen :DD
2012. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2% alatt sztem.
2012. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Inkább 20%
2012. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szerintem krumpli.
2012. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Feltételezzük, hogy 100%.

Ez nyilvánvalóan hülyeség, mert vagy kapásból tudok 10 embert, akinek nem megy.


Feltételezzük, hogy 50%.

Ez akkor azt jelentené, hogy minden 2. fiú ismerősömnek van nője, de ahogy elnézem, a legtöbb ismerősöm örül, ha akad 1-1. Tehát nem több, mint 50%.


Feltételezzük, hogy 25%.

Jó lenne, de a kérdés úgy szól, hogy bármelyik lányt megtudja magának szerezni, tehát ez sem nyert.


Feltételezzük, hogy 10%. Reális.

1000 emberből 100 ember gazdag, jóképű, életrevaló, és népszerű. Nekik biztos szétteszik a lábukat a csajok.

900 ember meg fut a párkapcsolata után. :)


10%.

2012. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne sokat tennem, hogy bekerüljek a 10%-ba.

Legalábbis jó esélyem van rá. Kicsit sportolnom kell, el kell kezdenem gyakorolni a beszédet idegen emberekkel, nőkkel, és végül, de nem utolsó sorban: el kell mennem egy fodrászhoz.

Ha ezt összegyúrom egy felessel, és egy frissítő tictac-kal, akkor elég jó esélyekkel indulok majd a korosztályomban.

2012. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Amelyiknek adócsaló az apja, szóval olyan 30-40 körül.
2012. máj. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

szerintem több mint 10 % és elhihetiket, nem pénztárca függő!

Minden a csoportok közt való mozgásról és a beszédkészségről szól. kapásból 10 haveromat megtudnám nevezni akik képesek bárhol bármikor bármilyen lányt felszedni. Jómagam is képes vagyok rá, ha bedobom magam, bár van még egy két hiba amit a közeljövőbe ki kell küszöbölnöm. Ezt az egész "csajozást" úgy kell felfogni mint egy játékot és nem szabad görcsösen csinálni, ez már szinte félsiker.

2012. máj. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Na, meg ha azt veszem, hogy hány férfival kerültem kapcsolatba életem során (nem szerelmi kapcsolatba, csak ismeretség szintjén), és ebből összesen 5-re tudnám rámondani, hogy 10/10-es, és tényleg bárkit meg tudna hódítani, ha akarna, akkor azért ez elenyésző százalék.
2012. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

9-es vagyok


33 éves vagyok, tehát nem egy 20 éves élettapasztalatával rendelkezem, ezt arra értem, hogy már sokkal több férfit megismertem ez idő alatt, mint egy fiatal.

És mégis egy kezemen meg tudom számolni az ilyen szinten hódítani képes férfiakat.

2012. máj. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!