Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mitől ébred bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől ébred bennetek az a bizonyos "szikra"?

Figyelt kérdés
És mik az elvárásaitok egy pasival szemben?
2012. máj. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kocsi,készpénz,jópasi
2012. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pénztől, saját hitelmentes lakástól ami 100+++m2, jó autótól, nevemre íratott korlátlan hitelkártyától.
2012. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekes, életvidám, és nem saját magát akarja hallgatni rajtam keresztül, hanem rám kíváncsi.

Lényegében.

Elvárás pedig a nyitottság,empátia és intelligencia, és alapvető igényesség mind magára, mind rám.

2012. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a "rosszppasikra" bukom... ovis korom óta:D mivel eddig csak csalódtam változtanom kéne ezen, de nemmegy... az aranyos pasikat akik meghallgatnak és támogatnak kb csak barátként tudom imádni,de nem leszek szerelmes... 18/L
2012. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy számodra azt jelenti az életrevaló, hogy egy sz@r ember.
2012. máj. 31. 14:08
 6/7 anonim válasza:
igen, tudom...de nem kifejezetten szarember. Nézd van egy nagyon jó barátom, egyben munkatársam...annyira a tökéletes pasi (belülről) és kívülről sincs kifejezetten semmi gond vele,h szinte ilyen nincs.. szval annyira jó hogy az már sok. Túl kedves, túl megértő,túl vicces stb, vagyis úgy túl hogy tényleg annyira megfelelő minden szempontból, hogy hihetetlen h létezik.. és nemtudok másképp nézni rá mint barát...:S viszont van egy másik, nem nagyon ismerem, de tudom róla hogy cigizik, hogy benne van a rossz dolgokba, hogy többször megszegi a szabályokat mint kéne..stb, nem kifejezetten rossz ember, de mégis van olyan tulajdonsága amit más lány lehet nem tűrne neki...talán nekem ez abból fakad, hogy kihívásnak veszem, ugyvagyok vele hogyha tudom hogy általában megcsalja a lányokat akkor ugy veszem h engem nemfog mert megteszek mindnt hogy elég legyek neki egyedül is..talán én is olyan vagyok mint akire vágyom,nem vagyok rosszember, nem lázadok stb.de ha akarok akkor tudok "rossz" lenni...olyan kisebb dolgokat csinálni ami tudom hogy nemszép vagy nem szabadna...nehéz elmagyarázni
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sosem értettem ezt a hajlamot, meg vágyat a szabályok megszegésére. Csak azért, mert jó érzés.


Sosem tagadnám, hogy a legtöbbször a saját érdekeimet tartom szem előtt, és a saját magam boldogulását tartom a legfontosabbnak, de hogy megszegjek szabályokat csak azért mert az "menő"??? Nem látom az értelmét.


Ebből adódik, hogy én nem cigizek és nem iszok. Mondjuk kedves sem vagyok az emberekkel. Egyszerűen nem érdekelnek. De, hogy azért csináljak dolgokat, hogy "rosszfiú" legyek... Ez nekem magas.

2012. jún. 6. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!