Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt már titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már titkos hódolótok? Ha lenne mit gondolnátok, mit éreznétek? Jó ötlet így kezdeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik de nem ismerem egyáltalán, viszont tudom hol lakik. Arra gondoltam hogy virággal meg egyéb apró ajándékokkal lepem meg, de úgy hogy ne derüljön ki egy darabig ki vagyok. Mit gondoltok mit lehetne még adni neki? Lányok nektek tetszene, vagy inkább béna?

Természetesen egy idő után elhívnám randira valahogy, de nem tudom hogy kéne, ebben is a segítségeteket kérném, ötletek?

18/F



2012. máj. 31. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
ez olyan pszichopatás... :D én beszarnék... ráadásul kitudja, hogy számomra mennyire vagy 10 es skálán bűnronda.. ez nem jó
2012. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem jó ötlet! Romantikus :)

Mindent adhatsz neki, amit szeret.

De ugye nincs barátja?

2012. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt titkos hódolóm. Az a gáz benne, hogy ha van valaki, aki tetszik neki, akkor bele fogja magyarázni a helyzetben, hogy talán attól kapta az ajándékokat. Ezáltal téged nem fog megismerni, hanem valaki mást fog isteníteni a tőled kapott ajándékok miatt. Amikor pedig kiderül,hogy ezeket tőled kapta, talán nagyot fog csalódni és emiatt esélyt sem ad majd neked.

Ezt csak azért vezettem így le, mert én pont így jártam, és nagyon rossz élmény volt. Próbálj vele kontaktusba kerülni, jelezni, hogy tetszik neki, és utána el lehet kezdeni ezeket az apró meglepetéseket küldeni neki, mert akkor már gondolhat arra is, hogy talán tőled kapta. De így indítani teljesen ismeretlenül szerintem nem szerencsés.

2012. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nincs barátja már egy ideje.
2012. máj. 31. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én 16 évesen játszottam el, kezdeti levelek után eljutottunk az sms-ezésig, majd pár hónap múlva randit is összehoztunk, 2 nap múlva megmondta a csaj, hogy bocs, de neki nem tetszek. :D

Még egyszer ilyesmit soha nem tennék, azóta is röhögök magamon :D

2012. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Elég ijesztő volt mert az osztályterembe bejárt hozzánk és a padomra rakott ilyen kisebb ajándékokat üzenetekkel együtt. Először azt hittem szórakoznak velem az osztálytársaim de végül összebeszéltünk és mindannyian kimentünk a teremből egy adott helyre és időben mindenki odament csak hogy tudjuk hogy nem osztályon belül van az a valaki, és nem nem így volt. Mégis ott volt az üzenet meg a csoki a padomon pedig utolsónak mentem ki a teremből hogy tényleg lássam. Aztán kiderült hogy nálam 1 évvel idősebb srácról van szó és rajtakaptam amikor bement a terembe és a padomra tett valamit. A srác akkor elszaladt ijedtében én meg suli után láttam hogy megy a buszmegálló felé azt is láttam hogy egyedül áll ott így odamentem hozzá beszélgetni vele és bevallotta hogy nagyon bejövök neki de félt odamenni hozzám mert sosem voltam egyedül. Nem jöttünk össze mert a srác megismert engem még jobban így szerintem rájött hogy nem én vagyok az álmai nője. Nekem nem volt bajom a sráccal bejött nekem a stílusa igaz nem volt egy álompasi de szívesen jártam volna vele mert nagyon kedves volt de ő mondta hogy ez neki nem megy, én meg megértettem a dolgot. Azóta már haverok vagyunk szinte mert én tartottam vele továbbra is a kapcsolatot mert kíváncsi voltam még valamire pontosabban arra hogy mi a terve és hogy jött nála ez az egész. Azóta már van barátnője én segítettem neki hogy összejöjjön vele és persze nekem is van már barátom :) De a barátság megvan.
2012. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:

OFF!

Ez a 6. sztori nagyon jo! Kivancsi volnek ha mi ijeszthette el a sracot, mert irtad is hogy te belementel volna a kapcsolatba.


Amugy meg romantikusnak hangzik. S lehet tetszene is a lanynak, de szerinted teged vagy egy krealt pasit fog elkpezelni. S amikor kiderul ,hogy az elkepzelt szemely s kozted mekkora a kulonbseg akkor el fog utasitani. Nem beszelve arrol ha heteken honapokon at csinalod akkor bele fogsz meg jobban esni, s azutan ha visszautasit honapokig szenvedni fogsz. Tudod hol lakik. Egyszer csengess be hozza egy szall viraggal s hivd el kutyatsetaltani, vagy barakarmi.

Sok Sikert!

2012. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább megismerhetnéd.
2012. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azért gondoltam erre mert kicsit félénk vagyok, "ajtóstul a házba rontani" nem az én stílusom. Viszont igazatok van hogy egy másik fiúra is asszociálhatna és akkor bukta. Talán jobb ha nyíltan odamegyek hozzá. Ehhez mit tudnátok tanácsot adni? Egy szál rózsa meg sok lelki erő? :D
2012. máj. 31. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy szia, hogy vagy, szimpatikus vagy, szívesen megismernélek már elég finom módszer lenne.
2012. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!