Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alacsony fiúnak van joga próbálkozni magasabb lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 15:46
1 2 3
 1/23 klopusz ***** válasza:
Miért ne? Legjobb baráti házaspárunk között egy fejnyi magasságkülönbség van a fiatalasszony javára!
2012. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

simán.


mondjuk lábujjhegyre állva smárolni tánctéren nem tul kényelmes szokott lenni nekem, de le lehet ülni, stb.

2012. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Minden joga megvan hozzá, de a lánynek is ugyanúgy van joga visszautasítani, ha neki nem tetszik.
2012. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Simán. De általában a csajok a magasokért buknak, mert nagyon szeretik azt, ha a férfi kicsit lehajol a csókért, vagy éppen ők állni lábujjhegyre, hogy csókolózzanak.
2012. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen.
2012. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
65%
joguk az van.csak lehet h esélyünk nincs.énis elég magas lány vagyok és nemszeretek "lenézni" egy pasira.olyan érzésem van mintha egy ovodással lennék.
2012. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Próbálkozni próbálkozhatsz. De teljesen felesleges. Már a veled egymagas lányoknak is magasabban van a keze, és elég ciki az hogy végig érzed azt hogy te fogod anyuci kezét. :) Nagyon gáz, hidd el! De ez csak egy sz.r dolog. Fogsz még ilyet rosszat találni, ha összejössz eggyel!
2012. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Csak, mert mostasnág tapasztaltam, hogy a tőlem magasabb lányoknak mintha tetszenék. 165cm magas vagyok és legutóbb egy 170-175cm magas lány nézett utánam az utcán többször is hátra. Azelőtt meg a buszon szemezett velem egy szintén 170-175cm körüli lány. Én jobb szeretem a tőlem alacsonyabb lányokat, de már most úgy vagyok vele, hogy miért ne adnék esélyt magasabb lányokna is, ha nekik kellek legalább. Még jól is néztek ki vékony, model alkat szép arc. :D
2012. jún. 1. 16:12
 9/23 anonim ***** válasza:
hát én már kavartam pár tölem nagyobb méretü lánnyal, és ha lehet akkor inkább a kisebbeket részesiteném elönyben
2012. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem, nincs hozzá joguk, alkotmányban szerepel: Alacsony fiúk nem próbálkozhatnak magasabb lányoknál.

Külön btk paragrafus foglalkozik vele, mennyit kaphatsz érte.

2012. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!