Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvaroljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy olyan lánynak, akiről nem tudok semmit, csak szimplán tetszik?

Figyelt kérdés

Fiúk, hogy szoktatok oda menni a buszon/villamoson/HÉVen lányokhoz, vagy a fiúk hogy mennek oda hozzátok lányok ? Bejön nektek az ilyen ? Vagy csak szimplán hagyjam elmenni, aztán majd jön egy másik ?


17/F



2012. jún. 2. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja aztán meg a másikat is hagyod elmenni mi?

Ha tetszik valaki, menj oda hozzá, szerintem tetszik a lányoknak. Egyszer egy koncerten leszólított egy helyes, kedves fiú, és majdnem elolvadtam. Kért valami elérhetőséget, másnap találkoztunk is, meg nagyon sokat beszélgettünk. Aztán összejöttünk. De szerintem ne nagyon nyomulj, mert volt már velem olyan is, hogy leszólított, rá 2percre már meg akarta fogni a kezemet.......

Kérj tőle valami elérhetőséget, ha nem ad semmit, menj oda egy másik lányhoz. De légy teli önbizalommal:)

2012. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a nyomulással lenne gond. Valóban amit írtál, nincs önbizalom. Fejben mindig eljátszom a lehetséges kimeneteleket, sokat tökölök a dolgon, de nem teszek semmit. Félek tőle, hogy odamegyek, köszönök, és Ő csak kiröhög, vagy azt hiszi, hogy valami rosszat akarok tőle. Számomra elképzelhetetlen a dolog, hogy csak úgy beleegyezik egy lány abba, hogy mondjuk másnap elmegy egy idegennel sétálni, mert a barátait is hosszú idő után fogadja csak el az ember, nehogy melléfogjon...nem is tudom, már miről beszélek...kibúvók, kibúvok, folyton csak ez. Változtatni kéne...
2012. jún. 2. 00:59
 3/5 anonim ***** válasza:

egyszer röhögtesd ki magad és onnantól meg fogsz könnyebbülni :)

amúgy engem folyamatosan csak flepnis csajok pécéznek ki maguknak (főleg bkvn) néha még le is szólítanak, ha nem nézek kellőképp csúnyán, szóval ez meg a másik véglet...asszem normális lány nem tesz ilyet :D

2012. jún. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg ha látod, hogy tiszta k*rva a csaj(mégha tök csinos is)

az biztos bunkó lesz.....

2012. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van más választásod?

csináld úgy hogy gyakorold magadban tükör előtt hogy mit fogsz mondani, majd alkalomadtán gondolkodás nélkül lépj oda hozzá, és mosolygva (nem úgy mint a tejbetök) közöld vele (egy szia kíséretében) a mondivalódat, eközben folyamatosan rá nézz, a többi rajtad múlik :D

2012. jún. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!