Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a helyes döntés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Mit csináljunk? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Nos az a probléma,hogy az egyik legjobb barátnőm nagyon megváltozott és bánt másokat és leszeretném állítani,de nem tudom hogyan.Úgy van,hogy 4-en vagyunk legjobb barátnők és ez a lány akiről beszéltem(legyen B.)aki régen nagyon aranyos kedves lány volt,most a legrosszabb ember akit valaha ismertem.Nos B.-nek volt egy fiúja akit megcsalt,félrevezetett míg a fiú a csillagokat is lehozta volna az égről a kedvéért,most pedig a másik legjobb barátnőm P. pasijára szállt rá,nyomul és játssza a fejét neki csak azért mert egy pasi nem őt választotta,hanem P.-t és ezért bosszút áll (gyerekes mondhatom) és még sorolhatnám,hogy miket tesz.Úgyhogy gondoltam,h nem hagyom hogy még egy barátnőmet tönkre tegye,úgyhogy valahogy le kéne állítani.Próbáltuk leállítani,de nagyon önző és csak azt mondta,h bocsánat h most a fiúk nem veletek foglalkoznak.Tehát beszélni nem lehet vele,viszont azt se lehet türni,amit csinál,akkor mit csináljunk??

16/l


2012. jún. 3. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat "*próbáltunk vele beszélni,de nagyon önző és csak..."
2012. jún. 3. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs, de nincs kedvem ezr végig olvasni
2012. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hosszú,de bocsánat ennél rövidebre már nem lehet.
2012. jún. 3. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
jobb lenne, ha ez után már csak hárman lennétek legjobb barátnők... sajnálom, de, aki ennyire más arcát mutatja, az valószínűleg korábban inkább álarcot hordott :-( nem nagyon fog megváltozni
2012. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de akkor zárjuk ki a kőrből és tanítsuk móresre?
2012. jún. 3. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Kizárni a körből könnyű, nem hívjátok el, átnéztek rajta. Móresre tanítani? Azt meg minek?
2012. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy még gyerekek vagytok, elég ordenáré r*banc a "barátnőd". Rázzátok le, ne beszéljetek vele többet, ne találkozzatok vele, keressen magának olyan barátokat, akik eltűrik ezt a viselkedést, ennyi.
2012. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!