Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy srác, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác, akit csak most ismertetek meg, elhív titeket valahova kettesben, akkor ti is úgy veszitek, hogy randiról van szó, vagy ezt konkrétan ki kell mondani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
pfffff........
2012. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

:))))

Ez a kérdés komoly volt?

2012. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jó, bután jöhet le, kicsit kifejtem.

Én sokszor találkozom úgy lányokkal, hogy csak elkértem a számát a buszon, szórakozóhelyen, ilyesmi. De sosem tudom, hogy ő most csak barátkozni szeretne, vagy ő is randinak fogja fel.

2012. jún. 5. 12:14
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd meg te sügér!!!
2012. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DiMalto ***** válasza:
93%

nem ez nem randi......

Randira hívás menete:

1 Bemész a helyi polgármesteri irodára,és ott kikéred a "randizni szeretnék veled" forma nyomtatványt.

2 Kitöltöd 3 példányban..

3 1példány vissza a polg irodára,1-et a lányna,1meg marad nálad (ha igazolni kell randi közben,h ez tényleg egy randi)

4 Ha a lány elfogadta a randi kérést,ő is bemegy a polg. irodára és kikéri az "elfogadom a randi felkérést" formanyomtatványt

5. 2-3 pont újra


ilyen egyszerű......sok sikert!

2012. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Úgy veszem, hogy randi. Nem az oviban vagyunk, hogy ezt meg kelljen előtte beszélni :)
2012. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
DiMalto te egy állat vagy!!! XD XD XD
2012. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 DiMalto ***** válasza:
Köszi.... :)
2012. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
DiMalto, tanú nem kell? Milyen kötelezettségeket létesít a nyomtatvány benyújtása?
2012. jún. 5. 12:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Dimalto!


Köszi, marha sz_r kedvem van, de felröhögtem a soraidat olvasva. Nagy vagy!


23/N

2012. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!