Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresők, ti jártatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresők, ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Egy ideje levelezgetek egy pasival, de amióta szóba került a randi, nem ír, rejtett módba kapcsolt. Arra hivatkozik, hogy most nincs ideje, mert költözik és céget alapít... szerintetek?
2012. jún. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem, mert ezt én szoktam mással csinálni, mert sz*rok rá magasról. De ez privát dolog, szerintem ettől vele lehet más gond, vagy igazat is mondhat.
2012. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nevetséges, hogy ilyen férfiaknak van esélyük a nöknél és a nők akarják öket.


én meg akárhányszor a randira terelem a témát elzárkóznak a dologtól. Nem értem miért kell hetekig honapokig levelezgetni, elzárni magadat a dolog elörehaladásától.


de komolyan nem értem, hogy ilyen férfiaknak hogy lehet bármilyen esélyük a nöknél.


MIÉRT AKARSZ TE VELE RANDIZNI UGYAN?

2012. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fake profil
2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Felesége van,vagy kamugép!!!
2012. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én úgy jártam, hogy ő hozta fel a randi témát, nagyjából megbeszéltük, hogy hol, de az időpont még kérdéses volt. Erre én írtam neki, hogy én szeretném ha miharabb sor kerülne a talira. Erre már nem is válaszolt, és néztem kb. 3 hete be se lépett. Ja és előtte is volt ilyen, hogy tök sok levelet írtunk egymásnak, és egyszer csak semmi válasz kb 2 hétig. Akkor azt mondta, hogy sok gondja volt mostanában, de majd részletesen elmeséli ha találkozunk. Én úgy voltam vele, hogy egy esélyt adok neki, de ez lett belőle.

Úgyhogy erről ennyit...

2012. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, elárulod, hogy te miért csinálod ezt másokkal? Van rá konkrét okod? Kicsesztek veled, és az összes többin bosszulod meg?
2012. jún. 5. 22:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Másodiknak; először ő hozta szóba a randit... de úgy látszik túl naív vagyok, és van egy olyan fixa ideám, hogy az emberek társat keresnek az ilyen oldalakon...
2012. jún. 5. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!