Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, általába mikor nézetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általába mikor nézetek egy pasit csopotosan és röhögcséltek, akkor kicsúfoljátok vagy miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

A gimi igy csinálnak velem a lányok és nem tudom miért ?

17F


2012. jún. 6. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, igazából kétesélyes. azért és röhögcsélhetnek, mert bejöszs nekik, és azért is, mert nagyon nem. bár mi azon általában nem szoktunk röhögni, ha egy srác ronda, max fél szóval megemlítjük, és folytatjuk a jól kinézők bámulását.
2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Darkstreet ***** válasza:
Biztos látják az angyalukat bivaly bőrben! Amúgy ez ilyen dedós viselkedés! :) Majd kinövik!
2012. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez érdekes
2012. jún. 6. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz nekik, velem is ezt csinálták, én meg azt hittem mindig, hogy gúnyolnak, mert biztos ronda vagyok, a fenéket! Aztán meghallottam biztos forrásból, hogy szerelmes belém az egyik csaj és ezért volt ez a nagy röhögcsélés rajtam.
2012. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert megy körbe a mosolyfakasztó rakéta csak te ezt nem látod. Tekerj egy cigit állj be a körbe, passzold a dzsót, 1-2 óra és már szobán vagy a csajjal és azt se tudod eldönteni majd hogy mitől fáj jobban a hasizmod, a sok orgazmustól vagy a röhögéstől.
2012. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú de büszke vagyok hogy én lány (17) létemre nem csinálok ilyet :)

Mondjuk hiszed vagy sem engem idegesít az ilyeneken "röhögcsélő" lányok... Már csak azért sem mert "kibeszélik" az illetőt meg még nevetnek is a "semmin"...

2012. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mogul ***** válasza:
2 dolog lehet .1.tetszel nekeik 2.valami okbol viccesnek találnak /cikinek :S L
2012. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nem öltözködsz idióta módjára és nem vagy nagyon röhejes valamilyen okból, akkor tuti , hogy bejössz valamelyiknek közülük:)))
2012. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi akkor verődtünk így csoportba, meg vihorásztunk, ha egy pasi tetszett...VAgy nagyon nem..., de mint valamelyik válaszoló, azt annyira nem kuncogtunk ki,max pár sz óval említettük, hogy fú nézd de gáz...
2012. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!