Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, mit tegyek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Van 2lány!



Na szóval : van egy lány aki nagyon tetszik!

Volt amikor a haja a szájában volt akkor pl.: a kezemet végigsimítottam az arcán és így vettem ki szájából.(mosolygott)

Szünetekben sokat beszélgetek vele!

De magasabb nálam kb. 5cm-el.

Többször ültem mellette!


A másik lány is nagyon tetszik !(barátnők)

Múltkor 3-an (nem volt iskola) beszélgettünk , hülyéskedtünk meg segítettem nekik!(1órán keresztül)

Egy magas velem!


Hogy kezdeményezzek valamelyik felé?

Szerintetek melyik felé?



Magamról: 5-ös tanuló vagyok , heti 6edzésen veszek részt(küzdősport)!

Zoltán/14



2012. jún. 6. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
üss valamelyik fenekére
2012. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 6. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
ne nevess! :) komolyan mondom próbáld ki. Egy enyhe popsi paskolást próbálj ki mindegyiknél és amelyiknek tetszik a dolog(amelyik vigyorog) azzal kezd a továbbiakban valamit
2012. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké!:)
2012. jún. 6. 23:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom lehet ! Köszi :)
2012. jún. 6. 23:04
 6/11 A kérdező kommentje:

Válaszokat még várok !! Köszi :D

Üdv.: Zoltán

2012. jún. 7. 11:04
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon érdekes fiúcska vagy Zoli! hát én tőled megkérdezném melyik jön be neked? melyikkel érzed jobban magad?
2012. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mitől vagyok érdekes?:)
2012. jún. 7. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell tudnod dönteni magadban, hogy melyik felé vonzódsz jobban...:) Képzelj el valamilyen szituációt, ahol mindketten jelen vannak. Mondjuk egy lakatlan szigeten. És egy csónak van, két személyes. Te vagy az egyik garantált utazó. Melyik csajt vinnéd, és miért? Melyikkel nevetsz többet? Egyáltalán egyidősek veled? Azt mondtad az első csajsziról, hogy 5 cm-rel magasabb nálad.. Ezt nem találod zavarónak?:) Engem szerintem zavarna. Bár ha el tudod képzelni, hogy beleszeress, akkor az sem szabhat határt, ha egy méterrel magasabb:) Valószínűleg úgyis utoléred magasságban:) Szóval mérlegelj, melyikkel érzed jobban magad, melyik természetesebb.. Sok sikert:))
2012. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Utolsó: Hát eléggé zavar és a második lánnyal most a napokban rendszeresen beszélgettem míg az elsővel nem ! Szóval valószínű hogy a 2. a befutó:)

2012. jún. 8. 21:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!