Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet felkelteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet felkelteni az irántam való érdeklődését?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy házinyúlra nem lövünk, bár egyenlőre még nem is házi az a bizonyos nyúl. 8.-os vagyok, jövőre megyek gimibe és van egy lány aki ott osztálytársam lesz. Már nagyon sokat beszéltünk neten, illetve 2x találkoztunk eddig ( rajta vagyok, hogy még többször tudjunk) . Nekem nagyon tetszik, de rajta nem láttam, hogy ezzel ő is így lenne felém. Ezzel szemben az is látszik, hogy valószínűleg úgy van vele, hogy még nem tudja, nem tudom, valószínűleg mert nem találkoztunk eleget és ő nem ilyen netes ismerkedős fajta. :)

Tehát a kérdésem az lenne, hogy ha találkozunk legközelebb élőben, akkor miféle bókokkal tudok kedveskedni egy 15 éves lánynak ? :) Ő szerencsére a normálisabb fajta, nem az elfajzott r*bancok közé tartozik, minden értelemben normális !


15/F


2012. jún. 7. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, azért tudok én is mit mondani, DE tippeket kérnék, hátha valami jó ötlettel tud valaki nekem szolgálni ! :)
2012. jún. 7. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
azzal amit szeret...
2012. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dicsérd meg néha,hogy csinos :)) azt nagyon szeretjük. Ha bánatis,menj oda hozzá érdeklődni,és vidítsd fel. Ne nagyon nyomulj. Legyél mindig úriember. Legyél figyelmes,humoros,de semmiféleképpen nem bunkó. Adj tanácsot ha szüksége van rá. Ha ezeket betartod,nyert ügyed van :))
2012. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm ! :) ez hasznos volt végre :))) ment a zöld mancs :)
2012. júl. 1. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
igazan nincs mit :D egyebkent hogy haladsz a dolgokkal? alakul mar valami?
2012. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!