Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem gáz, ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, ha első randira felhívom magamhoz a srácot vacsira? Mi fér bele az első randiba?

Figyelt kérdés

Nem hangzik túlságosan úgy, hogy csak szexelni akarok vele? Mert nem... illetve, de azt is, de nem az első randin :D


Főzni jól tudok, azzal nem lenne gond, csak félek, hogy a srác félreérti és 1. vagy nem akarna eljönni, 2. vagy kihasználná az alkalmat és le akarna teperni...


Na és ha esetleg mégis szex lenne a vége, szerintetek mit gondolna? Hogy ilyen könnyen megkapható vagyok és utána nem is kellenék neki? Mert nem szokásom mindenkivel összefeküdni, de ki tudja mi történne vele?!

És ha ő is benne lenne a szexben első randin, attól még gondolhatná komolyan, vagy utána nem keresne?


Szóval csajok, mik a tapasztalatok, prok/kontrák? Pasik, ti mit gondolnátok egy csajról, aki 1. első randin felhív magához vacsira, 2. ha úgy adódik első randin szexelne is?


Bocsi, ha kicsit bénán és túlaggódóan hangzik, amit írok, de nem sokat randiztam eddig, a 3 korábbi kapcsolatom valahogy nem úgy kezdődött, hogy randiztunk...

21/L


2012. jún. 8. 00:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg felhívnál a lakásodba egy mondhatni idegen embert, akiről azt sem tudod, h reagálna egy ilyen helyzetre?
2012. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Gci aranyos vagy, és még tudsz is főzni!


Áhhh.

2012. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Furcsállanám. 1. vagy azt hinném leakar fektetni - Ezzel még tudnék együtt élni 2. vagy azt hinném Kétségbeesetten keres párt és már erre vetemedik 3. vagy tényleg aranyos és sokra értékelném.


A randi alatt derülne ki, személy szerint én nem kezdeményeznék szexet. Megdícsérném a fősztjét, esetleg beszélnék vele a főzésről (is). Ha jól sikerül a randi a végén elhívnám magamhoz második randira, azzal a feltétellel hogy én főzök.

2012. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én megk-úrnálak, és nem gondolnék semmit. Mit kéne gondolni? De első randit saját kecón, hát eléggé szex jellege van az ilyesminek. Szóval félreérteni se kell.

Nem véletlen, hogy a 3 korábbi kapcsolatot nem randival kezdődött. Ez se azzal fog. Amúgy is, te hívod a srácot randira? Hívd meg akkor egy mekibe, vagy sörözni, és akkor nem fog félreérteni semmit.... 26/f

2012. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hívnám föl a lakásomra első alkalommal, hiszen itt a jó idő, már lehet sétálni, szabadtéri program. Lehet nem lenne baj belőle, de minek idegeskedjek fölöslegesen? :)

De ahogy gondolod, lehet épp úgy lesz a legjobb. :)

2012. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25/F voltam
2012. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Valójában nem arról van szó hogy szexet szeretnél Te is?:)

Ha szeretnéd hivd fel:)De szerintem elsőnek ne szexelj vele, mert úgy izgalmasabb ha vársz, mennyi idős Ő?

2012. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csináltam ilyet,1év lett belőle.Illetve csináltam ilyet,5perc lett belőle.Mindennek tudatában többet nem csinálnék ilyet.A szabadban találkozz vele.
2012. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szexet akar. Csak magának se képes bevallani. Képtelen dönteni.
2012. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Annyira nem idegen, orvos, párszor már találkoztunk.


4. válaszoló: a korábbi kapcsolataim nem szex-el kezdődtek, de kimondott randizással sem. Amúgy 2 éves volt a legrövidebb :)


Bár így lehet nem hívom el, de igazából jobb ötletem nincs, hogy hova... erre felé nálunk nincs semmi, ahová lehetne menni, minden olyan elgyötört vagy kutyagumis a parkokban :D


Köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 8. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!