Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne sértődj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne sértődjön meg? :/

Figyelt kérdés
Ma randiztam elsőnek azzal a sráccal, akinek tetszem.Akartam adni neki egy esélyt, de én inkább barátnak szeretném...eltudom úgy mondani neki,hogy nem utál meg egy életre?? SOS!
2012. jún. 8. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
majd ki heveri inkább mond el neki mmind hitegesd
2012. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy barátot keresel minek randizol vele ember? :O
2012. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdés jellegéből ítélve erősen 18 alatt vagytok, ebből arra következtetek, hogy a srác is könnyen túl fogja reagálni a dolgot, úgyhogy ne szívd mellre a reakcióit, csak legyél vele őszinte.

Barátkozni nincs értelme, mert ő vonzódik hozzád (gondolom ő hívott el) így folyton élne benne a remény, hogy lesz valami köztetek, még ha nincs is rá esély.

Egyébként, attól, hogy most még nem vagy szerelmes belé, még lehetsz (feltételezve, hogy éltek "szerelmi életet") bár ez a korotokból kiindulva megint nem lesz igaz.

Úgyhogy akkor jár mindenki a legjobban ha tisztázzátok: nincs több randi.

2012. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hány évesek vagytok. Ha elég érett, akkor meg fogja érteni sértődés nélkül is. :)
2012. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért mentem el vele, mert nagyon jófej, lehet vele beszélgetni:) Kedvelem...reméltem majd megszeretem a "randin" de hát... még mindig csak barátként tudok ránézni. 15 évesek vagyunk, osztálytársak:/
2012. jún. 8. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Húha, nemtudom mit is mondjak. Kicsit idősebb vagyok(nem sokkal), mostani barátnőm azelőtt másfél évig elég jó haverom volt. Furcsán hangzik, de ugyanúgy bántunk egymással mint bármelyik más haverral. Szóval cukkoltuk egymást, néha szívattuk is.. Aztán egyszercsak összemelegedtünk, és ezek a "haverságra" utaló jelek szép lassan eltűntek, jött a csók, meg aminek kell. Szép ellentéte a barát zónából lehetetlen kikerülni klasszikus történetnek. Titeket nem ismerlek, viszpnt ha megmondod neki hogy csak barátok, de ugyanúgy tartod vele a kapcsolatot, akkor még bele is szerethetsz, ki tudja. Rosszabb esetben lesz egy fiúbarátod.. Legrosszabb esetben megszakítja veled a kapcsolatot. Neked egyik sem fog ártani, szerintem.
2012. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki nyíltan,hogy csak barátként tekintesz rá!


Ha primitív,akkor elkezd nyavajogni,esetleg veszekedni veled,és jól beszól neked.


Ha csak d*gni akart volna,akkor könnyen túl teszi magát rajta,valszeg levegőnek fog innentől nézni.


Ha őszintén szeret,azt nagyon megszívta,akkor nem lesz veled bunkó, próbálkozni fog még,nem fogja föladni. Persze egy időre biztos visszavesz,mert ez elég szenvedés neki.


Ha meg egy átlagos normális intelligens polgár,akkor egyszerűen tudomásul veszi,és marad minden a régiben.


Tehát szóval a lényeg,h te nem csinálhatsz semmit,vagyis mind1 mit csinálsz,úgyis rajta (az ő lelki állapotán) múlik minden.

2012. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! segített:)
2012. jún. 8. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!