Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor/Miből tudom meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor/Miből tudom meg?

Figyelt kérdés
Miből tudom meg, hogy már esetleg tetszem neki?Milyen jeleket kel figyelnem majd?Hétfőn megyek egy lánnyal fagyizni, aki tetszik nekem...
2012. jún. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha mórikál
2012. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hülye >< (bocs)
2012. jún. 9. 17:47
 3/3 anonim válasza:

FONTOS!


1. ne mondj magadról sok mindent... ne kezdj el az elején unalmas fiús dumákat hozni... magadról ne akarj csevegni... kérdezgesd őt, és dícsérd meg... de ne túl sokszor...


2. Ha már kellően sokat beszélteted, és látod hogy élvezi a beszélgetést, de nagyon akar tudni rólad egy csomó mindent, sokat kérdezősködik, akkor egy kicsit húzni kell az idegeit, először titokzatosnak és iccesnek kell lenni az első pár kérdésénél, majd rövidebb válaszokat kell adni, amik koránt sem lényegretörők, hogy újra kelljen kérdeznie... és utána felteheted a kérdést: Elmeséljem? mert nem akarlak ilyennel untatni, de ha érdekel szívesen... és utána elmondod neki a mondanivalódat, Magadról, munkádról, iskoláról stb...


3. Ha sokat néz a szemedbe, te is nézz a szemébe hosszasan... Ha beleharap az ajkaiba, sokszor nyálazza őket, illetve sokszor lepillant, sóhajt a szótlan pillanatokban, akkor az azt jelenti hogy csókra vágyik... ilyenkor ha tudsz, és ha a helyzet úgy adja, próbálj meg kicsit közeledni felé... ha nem megy nem baj, de ha közelebb jutsz hozzá, és közelebbről is mélyen a szemébe nézel, szótlanul, akkor elérzékenyül, és ha tényleg bejössz neki, lehet hogy megcsókol... ha nem, akkor az első pillanatban, amikor picit távolodik, kezdj el te is, mert az azt jelenti, hogy kicsit rosszul érzi magát... viszont ha feltűnően sokszor néz feléd, vagy jön közelebb, esetleg próbál csikizgetni, vagy csak úgy szimplán közelebb jönni bármilyen indokkal akkor próbálj meg te is közelebb menni.. ilyenkor az első 1-2 percben nem fog ő közelebb jönni, de utána megint közeledni fog, akkor szabad a terep, folytassátok az eddig is folyamatos beszélgetést, pár hatásszünettel, de kommunikáljatok sokat... és ha tényleg bejössz neki, és már nagyon közel lesztek egymáshoz, akkor meg fogja fogni a kezed / ad egy csókot, puszit stb... ha nem meri, hagyd, legközelebbi alkalomig had rágódjon rajt hogy miért nem tette!!



Fogaddd meg a tanácsaimat hidd el már sok randin mentem át, 90%-os sikerrel mindig becserkésztem akit én is akartam....

2012. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!