Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha 15 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 15 éves vagyok és még nemvolt barátnőm és nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 00:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2008. ápr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát vleemis ugyanezvan és leeht hogy gáz mert én annak érzem kicsit de lassan 16 leszek xd szóval leeht benenm van teljesen a hiba... :(
2008. ápr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem gáz.Miért is az?Nem fogsz lemaradni semmiről.Eljön az idö neked is.
2008. ápr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egyetértek az elöttem szólókkal. Én 16 éves vagyok és még nem csókoloztam és még barátnőm sem volt. Szerintem ez !NEM GÁZ! Nem maradtál még le semmiről.
2008. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok és eddig csak 1 kapcsolatom volt, ami a mai napig tart. Eddig kemény 3 hónapja, de úgy érzem, életem szerelmével van dolgom. A szerelmet nem kell keresni, megtalál magától.
2008. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
huha nem tudom mi lehet veletek...valahogy levagytok maradva....13 éves vagyok és volt már 5 pasim...és még hozzá jo sokáig..és csokoloztam is..naoon sokszor..ugy látom a mai világ kicsit modernebb mint a tietek"!!! hát sajnálom..ez van ,ezt kel szeretni.. :-)))
2008. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

az előttem szóló egy büdös kis ribanc. jó nagy kurva lesz belőled. hogy szólhatsz így le egy fiút? 13 éves kislány létedre? fogd vissza magad, jó?


te pedig ne aggódj. egyáltalán nem gáz. én 16 éves lány vagyok, az első csókomat úgy kaptam, hogy megbántam, hogy engedtem. átvert a pasi elég rendesen, még jó, hogy mást nem engedtem neki, akkor elég nagyon csalódtam az emberekben rajta keresztül. szerencsére nagyon hamar vége lett a dolognak, már utólag én is így gondolom, akkor nagyon bántott. most van egy féléves kapcsolatom. hidd el, sokkal jobb, hogyha kölcösnös szerelemben törétnik meg, mint csak úgy, divatból. egy lány majd örülni fog neked, ha te leszel neki az első minden téren, hidd el.


és ehhez az előttem szólóhoz még annyit, hogy 13 évesen mennyire volt "jó hosszú" egy kapcsolatod? 2 hónap? röhögnöm kell. te vagy eltévedve kislány. a fiúk amúgy is később érnek, és ez nem bántás. te meg undorító vagy, hogy így leszólsz valakit.


köszöntem a lehetőséget.

2008. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
nem gáz. A legjobb haveromnak sem volt még barátnője és már 16 éves múlt. Régebben cikiztük ezért, de rájöttünk hogy felesleges, mert mi sem voltunk túl messze tőle...úgyhogy nem gáz.
2008. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az utolso elottihez.:: nah attol hogy leirom a véleményem,és elmondo az én szituáciomat is attol még nem vagyok ribanc..nem haragszok meg az ilyenekért tehát nem érdekel...ja és nem szoltam le.... Kérdezonek:::: remélem minél hamarabb lelsz magadnak egy csajt.! sok sikert
2008. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nem gáz.de azért probálj feljönni az osztálytársaid szintjére ezzen nem azt ertem hogy gyorsan kell találnom egy barátnöt de ha keressel és a szüleidnek is meg a lány szüleinek is bejösz akor nyilt utad van. de keres magadnak illöt és olyat aki viszonozni tudja a szerelmet.
2008. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!