Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha már az első beszélgetés alkalmával elhívok egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így kicsit gyors, de nem hiszem, hogy máshogy megtudom oldani mert nagyon ritkán adódik úgy, hogy tudjak vele beszélni, még eddig nem is volt ilyen... Szóval az gáz ha már az első beszélgetéskor elhívom? Vagy esetleg előbb kérjem csak el a számát és telón hívjam el? Help pls!


kösz előre a válaszokat



2012. jún. 10. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan elhivhatod :DD... sot szerintem o is orulne nki ;)
2012. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi én is erre gondoltam, de nem lehet, hogy ha egyből elhívom akkor jobban elutasít még ha be is jövök neki mert gyorsnak találja majd a tempót?
2012. jún. 10. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:
már az elején elutasitott volna, ha nem jössz be neki...mondjuk ha csak haverilag dumáltál vele, akkor lehet nem fog bejönni neki, hogy te átcsapsz romantikus vonalra.
2012. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még egyáltalán nem beszéltem vele soha
2012. jún. 10. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
persze, h normális!!! miért, szerinted az a normális, h töketlenkedsz? ugyan, csak hajrá! nehogy a végén halogasd és odajuss, h nem találkozol vele többet és a falba vered a fejed a bátortalanságod miatt. sok sikert! :))
2012. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó: már így se sok választ el attól amit írtál...
2012. jún. 10. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Legalább tudod, mit akarsz, a nők szeretik a határozottságot.
2012. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát de miért? már elhatároztad magad. akkor már csak meg kell tenned!
2012. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azért mert lehet, hogy már nem is lesz rá lehtőségem egy jó darabig...
2012. jún. 10. 15:58
 10/11 ASOT ***** válasza:

úgy érted, hogy pölö: holnap fogsz vele először beszélni neten, és el is hívod randira?


amúgy ha szóba áll veled és beszélgettek, akkor ha jól menne előbb utóbb úgyis találka lenne....

2012. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!